Doda się nawróciła. Już nie będzie obrażać autorów Biblii?

| Aktualizacja:

Doda, podobnie jak jej były narzeczony Nergal, ma na swoim koncie proces za obrazę uczuć religijnych. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło bowiem jak zapewnia sama Rabczewska, pogodziła się z Bogiem i znów chodzi do kościoła.

wróć do artykułu
  • ~max,.
    (2018-03-13 09:39)
    dno..
  • ~ST
    (2018-03-13 10:00)
    Hahaha -“dziwica” :):):)
  • ~olek
    (2018-03-13 10:44)
    Za parę lat stanie się dewotką ;)
  • ~Tow.Wojciech J.
    (2018-03-13 09:50)
    Do pokuty, jak śmierć koło d...y
  • ~el
    (2018-03-13 11:42)
    żałosne
  • ~.nowocześnie
    (2018-03-13 10:46)
    Nergal i Doda - wspaniała para. Pasuje do Misiło i Gasiuk !!!
  • ~Eddek
    (2018-03-13 13:58)
    Już zmiękcza prokuratora ? :)
  • ~altus64
    (2018-03-13 18:00)
    Niedlugo dowiemy sie iz bedzie "dziewica konsekrowana" Zenada.Skad biora sie takie pustaki?
  • ~Bicz na PiS
    (2018-03-15 20:15)
    Wiara jest potrzebna strachliwym, niepewnym i księżom.
  • ~Barbara
    (2018-03-13 22:15)
    Żyjemy na Ziemi po to ażeby doświadczać różnych rzeczy. . Spotykamy po drodze różnych ludzi, którzy nas inspirują albo dołują. Wciągają w takie obszary, gdzie czujemy lęk i nie pokój. Mamy porównanie i wybieramy to co nam bardziej odpowiada. Żal mnie tych, którzy piszą te komentarze, i chciałoby się powiedzieć: "kto nie błądził niech rzuci we mnie kamieniem".
  • ~obseerve
    (2018-03-13 23:00)
    Zadatek na dewodke juz ma ta kobieta "doda "Zmarszki pod okami sie juz sie panosza!
  • ~licho wie
    (2018-03-13 19:28)
    I co na to powiedziałby guru Vetulani? A może to jego losem się wystraszyła?
  • ~obseerve
    (2018-03-16 14:16)
    Du- -opadla to teraz suplika do boga ,nonie? kto to teraz ma jeszcze ochote bzykac ,moze pijoki !?che?
  • ~xyz
    (2018-03-15 04:15)
    Żal mi ludzi, którzy nie wiedzą jak ciężko jest przyznać się publicznie do wiary szczególnie po takich przejściach i epizodach w życiu. Żal mi ludzi, którzy jedyne co potrafią robić w życiu to być antyklerykałami "bo Kościół jest zły i okrada HURR DURR" a sami przy okazji dadzą na dobrowolną tacę (by sąsiedzi widzieli). Żal mi was komentujący tutaj bo nie widzicie czubka swojego nosa a tylko to co chcecie widzieć. ;)
  • ~asceta
    (2018-03-13 19:25)
    Uwierzę w to nawrócenie dopiero po publicznej pokucie.
  • ~NadPolak
    (2018-03-19 15:25)
    O! Jaka wiedza biblijna "Elit" Ekranu! I to po....20 latach lekcji religii i etyki! Jeśli, kopniety Proboszcz (nie znajacy Pisma@interepretacji) gada glupoty,to jest ...Biblioteka. Wiem, mozna bylo nauczyc juz w gimanzjum ale wasza (wszystkich) glupota to uniemozliwila. Juz niewiele wam zostalo: "1989+40"(ot biblijna liczba)

Może zainteresować Cię też: