Fraszyńska ofiarą oszustów. Aktorka straciła oszczędności życia

| Aktualizacja:

Jolanta Fraszyńska ma poważne problemy finansowe. Aktorka źle zainwestowała swoje oszczędności i zamiast pomnożyć majątek, straciła wszystko, co miała.

wróć do artykułu
  • ~POzdrowienia
    (2018-03-12 14:34)
    Miała za dużo to się POdzieliła . Chytry dwa razy traci . Nie 30 a minus ileś tam.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-03-12 14:49)
    Nie ona pierwsza !
  • ~SPiSek kartofla
    (2018-03-12 14:54)
    SPiSek szwedzki, zPiSała kasiorę na straty, chytry z PO traci, katolicki leser i frustrat zyskuje.
  • ~amber
    (2018-03-12 14:55)
    a wydawałoby sie ze to mądra osoba, jednak parcie na kase wyłącza zabezpieczenia
  • ~Goldkwak+
    (2018-03-12 15:04)
    Dwa i pół roku "dobrej zmiany " a oszuści dalej mają się dobrze . I na kogo zwalą winę " ? No , niech zgadnę . . .
  • ~JM
    (2018-03-12 15:28)
    30% zyski są przy lokacie w: 1. narkotyki, 2. nielegalną broń, 3. podrabiane leki, 4. przemycane dzikie zwierzęta. Innych nie ma, a jak ktoś myśli, że są, to frajer.
  • ~Monachijski
    (2018-03-12 15:34)
    Takie są skutki bezmyślnej chciwości. PIS powoła komisję śledczą ? Przecież to podobny przekręt jak Amber Gold. Bez takich naiwniaków jak ta osoba nie byłoby żadnego Amber Gold, ani innych piramid finansowych.
  • ~misiek
    (2018-03-12 15:37)
    Poacy to jednak głupi naród .Niczego nie potrafią się nauczyć na błędach. Jak wybuchła afera Amer Gold, rozpisywano się do znudzenia, że nie inwestuje się wszystkich oszczędności w jedno przedsięwzięcie a w kilka. Ale zachnanność i pazerność na łatwy i szybki zarobek zawsze zwycięża przed zdrowym rozsądkiem
  • ~Ch.Eng
    (2018-03-12 16:04)
    Jakby ludzie brali przykład od takich jak ja, to nie byłoby Amber Gold. Nawet PO by nie było. Przecież naiwniacy dali się omamić chłystkowi z obstawą agenta Olechowskiego i jednego w miarę przyzwoitego. Aha i problemu z marketami by nie było, bo ja tam nie chodzę wcale. I tak postrzegam patriotyzm, a nie marsze ze sztandarami, a później awantura że im niemieckie markety pozamykali.
  • ~Autora
    (2018-03-12 16:32)
    A co to jest dobra inwestycja? Amber Gold z obietnica 200% zyskow? A zreszta kazda inwestycja to ryzyko przeciez. Duzy zysk - duze ryzyko. Czego potem plakac?.
  • ~emeryt MSW PRL
    (2018-03-12 16:35)
    Ja też straciłem oszczędności życia - emeryturę. Pierwszy złodziej okradł mnie w 2008 r. Później trafił się kolejny w grudniu 2016 r. Ta pani straciła tylko oszczedności w sakwie, a nie dorobek życiowy.
  • ~inwestor
    (2018-03-12 16:40)
    Nie bardzo wiem, czy po prostu chwali sie swoja glupota, czy probuje opowiadajac historie o bazgranicznym kretynizmie troche zarobic na zainteresowaniu mediow.
  • ~t.runo
    (2018-03-12 16:52)
    Kupiła sobie Kossaka, albo innego Malczewskiego na rok i myślała ze zarobi 30%. A za co miało by być to 30% ?. Jak się kupiło to trzeba było zabrać do domu, a nie zostawiać w depozycie. Ciekawe czy przynajmniej widziała co kupuje.
  • ~stary moher
    (2018-03-12 16:58)
    Oj pismaki, pismaki. Nie "szwedzka Galeria New Forum" a szwedzka galeria New Form. Pokrzywdzona (na umyśle?) w necie artaz 2012 roku nie czytała? Linka dziennik nie pozwoli podać, więc sami sprawdźcie, szukajka i - "Obiecują 18,5% zysku z inwestycji w obrazy. Pomysł na przeczekanie kryzysu, czy..."
  • ~erte
    (2018-03-12 17:08)
    W Amber Gold kupowali złoto, tutaj dzieła sztuki. Reszta interesu taka sama, tylko skala podobno większa
  • ~amok
    (2018-03-12 17:23)
    szwedzka Galeria New Forum- to polska galeria , jedynym szefem jest przedsiebiorcza polka!
  • ~czlowiek
    (2018-03-12 17:26)
    Pisowskie trolle won
  • ~karla
    (2018-03-12 17:53)
    amber gold wróć i nalej oliwy wszystkim głupim, przepraszam mądrym
  • ~amira
    (2018-03-12 18:24)
    chytry dwa razy traci-takie stare przysłowie
  • ~biznes z wykwintnymi dzielami kaput
    (2018-03-12 19:03)
    Z TEGO CO POWSZECHNIE WIADOMO, to podczas potopu szwedzkiego wywieziono nawet wyrwane z framugami marmury i plyty granitowe za morze. A smietanka myslala, ze tylko mohery sa naiwni, , a oni dostana z nawiazka. Dopuki nie zmadrzejemy beda nas dupcyc w bialy dzien ty;lko siwy dym, i zostanie tylko smrod i fafeci, i kaput.

Może zainteresować Cię też: