Fraszyńska ofiarą oszustów. Aktorka straciła oszczędności życia

| Aktualizacja:

Jolanta Fraszyńska ma poważne problemy finansowe. Aktorka źle zainwestowała swoje oszczędności i zamiast pomnożyć majątek, straciła wszystko, co miała.

wróć do artykułu
  • ~dymać leszczy
    (2018-03-17 20:32)
    leszcze są po to, aby ich dymać!!Dobrze, że wydymała tych durni!36% im się zachciło!Dzieł sztuki im się zachciało!Teraz skarbówka winna zawitać do nich z pytaniem: skąd mieli pieniądze i dowalić domiar, czyli zapłacić podatek od głupoty!
  • ~ewa koby
    (2018-03-14 19:12)
    ewa koby jolanta fraszanska ma jeden tylko problem ze jest absolut podobna sobowtorka do e2 wnuczek2 dzialalnosc w usa
  • ~Zeb
    (2018-03-14 06:57)
    Głupi sami się sieją...
  • ~por
    (2018-03-13 22:24)
    To skutki myślenia macicą. Nie sądzę, żeby osobnik o IQ kaktusa dał się na taki tani chwyt nabrać.
  • ~Spoxman
    (2018-03-13 19:34)
    Joanna Segelström
  • ~polo
    (2018-03-13 16:49)
    Cos temu partnerowi koso z oczu patrzy, niewyrazna przyszlosc tego zwiazku.
  • ~Na wnuczka
    (2018-03-13 16:22)
    Ktoś podszył się pod jej wnuczka.
  • ~Sebas
    (2018-03-13 15:05)
    Aktorka ofiarą swojej pazerności !!! Taki POwinien brzmieć tytuł artykułu.
  • ~kwr
    (2018-03-13 13:35)
    Ciekawe czy zdarzy się kiedykolwiek, że gdy jednemu Polakowi stanie się krzywda, to drugi stanie w jego obronie zamiast się z niego naśmiewać. Marzy mi się żeby tak było, ale to chyba marzenie ściętej głowy.
  • ~toj
    (2018-03-13 13:24)
    chyba to mieszkanko miało być " b.skromne " skoro były to oszczędności życia
  • ~toj
    (2018-03-13 13:22)
    A dlaczego to nie pokazywano zdjęc wszystkich którzy stracili na złocie /Amber Gold / czy GPW / mozna podobnie zainwestowac pieniądze na mieszkanie dla CÓRKI i po paru miesiącach nie mieć nic ZERO . i to o dziwo nie jest kant ,oszustwo i piramida finansowa
  • ~żfecky
    (2018-03-13 12:35)
    Jak ktoś jest dobrym inwestorem to nie musi dorabiać jako aktor, no chyba że to jego hobby.A swoją drogą jako aktorka i osoba jest powszechnie lubiana.
  • ~MISZA
    (2018-03-13 11:25)
    TY FAKTYCZNIE JESTEŚ GŁUPSZA NIŻ TA .... DONNA ... Z KILERA. 30% zysku. No chyba Ci rozum odjęło!
  • ~jajco
    (2018-03-13 08:25)
    mnie od 40 lat okrada panstwowy Totolotek, potrzebna jest sejmowa komisja sledcza żeby sprawdzic powiązania tych co wygrywają
  • ~myszka miki
    (2018-03-13 07:49)
    I tak oto aktorzy, którzy chcą być autorytetem w każdej dziedzinie nie potrafią zarządzić własnym majątkiem a zwykłego człowieka potrafią pouczyć i w sprawie aborcji, zarządzania majątkiem, demokracji. Autorytety od siedmiu boleści.
  • ~bbvvcc
    (2018-03-13 07:35)
    Ojej, jak mi przykro...
  • ~E tam...,,.,,.,
    (2018-03-13 00:19)
    Nie ma łatwych pieniędzy, a jeżeli są to z reguły dla "znajomych królika" , a nie dla ludzi z poza układu. W systemie demokratycznym opartym na zdrowych zasadach zmieniają się ludzie przy korycie, wiec nic nie jest wieczne.
  • ~Kornelia
    (2018-03-12 23:07)
    Jak się człowiek uważa za znawcę sztuki a nie ma o niej zielonego pojęcia to przykre konsekwencje takich inwestycji są do przewidzenia.Widziałam ,,dzieła " oferowane przez powyższa galerię .Część z nich to oczywista tandeta. Ceny jak na takie obiekty - z kosmosu.Na prawdę wystarczyło zasięgnąć rady profesjonalistów.Chyba skoro zamierza się wydać 250 tysięcy na przykład i więcej to żałowanie kilku tysięcy za opinię jest po prostu nierozsądne.
  • ~Epson
    (2018-03-12 22:50)
    Ile konkretnie stracila? Bańkę? Więcej?
  • ~nauczka
    (2018-03-12 22:09)
    Droga edukacja, ale na pewno skuteczna. Podobnie jak Bezpieczna Kasa Oszczędności, Amber Gold i setki podobnych wynalazków. Obietnica GWARANTOWANEGO zysku odbiegającego znacznie od tego, co daje obligacja rządowa albo depozyt bankowy to na 100% szwindel, polegający na tym, że tak wysoki zysk może wystąpić, ale może też wystąpić strata, w tym całkowita strata kapitału. Taniej już kupić los na loterię.

Może zainteresować Cię też: