Zaskakujące wyznanie fanki Popka. Traci wzrok, ale nie żałuje decyzji o wytatuowaniu oczu

| Aktualizacja:

Fanka Popka, Aleksandra Sadowska, znana w mediach społecznościowych jako Anoxi Cimeriesi, wzięła udział w programie „Dzień dobry TVN”. Wyznania dziewczyny mogą zaskakiwać.

wróć do artykułu
  • ~nn
    (2017-12-10 20:51)
    Wasze komentarze ,a jej wygląd to ten sam poziom .Gratuluję tego poziomu
  • ~Ha,Ha,Ha.....
    (2017-12-10 10:28)
    Glupota ma swoja cene!
  • ~AniaWania
    (2017-12-10 08:14)
    Zapewne głosowała na PiS.
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-12-09 17:18)
    Najgorsze jest to ze bedziemy musieli utrzymywac ja i placic kilkadziesiat lat rente - szlag mnie trafia bo moj kolega(mlody chlopak) zaczal pracowac i po kilku miesiacach przypaletalo mu sie ciezkie stwardnienie rozsiane (wczesniej nie mial objawow po prostu ktoregos ranka nie mogl wstac z lozka i tak juz mu zostalo) - wegetuje w domu bo nie ma prawa do renty (zabraklo mu kilku miesiecy) - nie chcial nic sobie poprawiac ani wyrazac siebie odcinajac, klujac, barwiac jakis kawalek swojego ciala - chcial pracowac, normalnie zyc. A toto ze zdjecia jest glupim pustakiem ktore pewnie przezyje nas - takie zezowate szczescie.
  • ~Rahela
    (2017-12-09 09:21)
    Opętani i uzaleznieni od narkotyków celebryci , artyści
  • ~****ello
    (2017-12-08 08:14)
    Niech sie spytaja jej o to samo za 10, 15lat. Vzu kest tego samego zdania.
  • ~Janita
    (2017-12-08 01:04)
    Biedni ludzie, którzy nie mogą uzyskać satysfakcji z tego kim są i muszą podbudowywać swoje ego takimi żałosnymi zabiegami. Nie wiem jak pan Popek - być może w jego wypadku wizerunek został wymyślony w biurze przez jakichś cwaniaków od show biznesu - ale ta dziewczyna ewidentnie zrobiła to dla siebie. Czy na prawdę nie spotkała w życiu nikogo, kto doceniłby ją za to jaka jest na prawdę? Gdzie jest rodzina, przyjaciele - czy ona żyła w próżni???
  • ~Mini
    (2017-12-07 22:04)
    Chyba trzeba całkowicie coś stracić,żeby dostrzec tą stratę. A tak właściwie,jeśli ktoś decyduje się występować i wypowiadać publicznie, musi się liczyć z tym że, albo go pochwałą, albo zganią za głupotę
  • ~Nie fan
    (2017-12-07 21:54)
    Co na to NFZ renta ratowanie oka nie rozumiem
  • ~nieprawdopodobne
    (2017-12-07 21:31)
    to wszystko na własne życzenie suwerena, jak i utrzymywanie takich chorych stacji z chorymi programami i wszelkimi celebryckimi i blogerskimi patologiami . ciekawe czy dotarło do niej co to ślepota ? chyba nie !
  • ~Antyprawak
    (2017-12-07 19:19)
    Nie wiem co gorsze, ciemnogrod z PiS czy ona.
  • ~jakby cię tu nie obrazić
    (2017-12-07 18:41)
    no ale popatrz sama, zobacz co najlepszego sobie zrobiłaś i jeszcze piszesz " cieszmy się życiem bo mamy je tylko jedno, nie warto go tracić" Ta dziewczyna z Kanady z fiołkami w oczach nie była dla ciebie przestrogą???
  • ~jarka
    (2017-12-07 18:03)
    im większy głąb a tym większy autorytet na tym niemieckim śmietniku
  • ~Hej
    (2017-12-07 17:08)
    dziure w du pie se wytatuuj, bedziesz miała powodzenie u fanów popka. zawsze coś
  • ~lolo.
    (2017-12-07 16:18)
    Paluszek wluz sobie w odbyt.
  • ~emik
    (2017-12-07 15:44)
    Dosyc ze paskudna to i glupia.
  • ~tubelerczyk
    (2017-12-07 13:53)
    Tylko ludzie opętani przez zło mogą sączyć jad tak jak ty, panie doskonały.
  • ~Der Spiegel
    (2017-12-07 13:51)
    Chora baba
  • ~PALUSZEK
    (2017-12-07 13:05)
    JAK JUŻ OŚLEPNIE - TO MOŻE PÓJDZIE W TANY RAZEM Z KOD- omitami ? TAM JEJ MIEJSCE . A TAK NAWIASEM - JAK TRZEBA MIEĆ NAMIESZANE ABY ZROBIĆ Z SIEBIE WIEDZMĘ I WYTATUOWAĆ GAŁKI OCZNE ? SZATAN NIE ŚPI .

Może zainteresować Cię też: