Vega w TVP Info o "Botoksie": Dla mnie to film misyjny. Jestem dumny, że jestem katolikiem

Reżyser najbardziej kontrowersyjnego polskiego filmu ostatnich lat mówił w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info o pobudkach, jakie nim kierowały, kiedy zdecydował nakręcić film o służbie zdrowia.

wróć do artykułu
  • ~erbi
    (2017-10-13 01:34)
    Myślę że przed Panem Reżyserem Vegą wielka przyszłość. W następnym filmie proponuję umieścić scenę kopulacji z odchodami. Brzydzącym się lewactwem pislemingom taka odważna deklaracja z pewnością przypadnie do gustu. A Panu Reżyserowi przysporzy wiekuistej chwały - i może jakiejś dotacji resortowej, bo zdaje się o to właśnie chodzi w tym nagłym przypływie uczuć religijnych...
  • ~DM
    (2017-10-12 19:10)
    To, ze jest katolikiem, to PRZYPADEK. Przypadkowo mogl sie urodzic w Turcji , albo Syrii. W Afryce, Palestynie , albo w luteranskich Niemczech. Przeszedlby wtedy na katolizm? Watpie! Jak mowilem : przypadek! Nie ma z czego byc dumnym!!!!!!!
  • ~Gościna
    (2017-10-12 15:47)
    To jest dowód na to, że państwo powinno refundować wszelkie środki antykoncepcyjne, aby do aborcji nie dochodziło. A nadmiar religijności prowadzi do fanatyzmu, tak jak p.powiedział:"Fanatyzm jest niewskazany, bo ludzie gardzą sobą." Zamiast religii w szkołach i w tvp , to wprowadzić bezwarunkowo ETYKĘ.
  • ~student
    (2017-10-12 14:59)
    Wielki szacun za film i jasną, odważną deklarację wiary. To musiało lewactwo i zdecydowane zwolenniczki aborcji doprowadzić do białej gorączki.. Jest szansa by dostrzeżono że nienarodzony to CZŁOWIEK.
  • ~student
    (2017-10-12 14:41)
    Jak zwykle lewactwo nie może ścierpieć jasnych deklaracji ludzi wierzących. Potrzebny jest hejt nie mający granic. Nawet tak wspaniała inicjatywa jak Różaniec do Granic może być celem ataku. To bas tylko wzmacnia. Dzięki Panie Vega
  • ~wole
    (2017-10-12 12:31)
    tak jest ! Vega to prawdziwa wizytówka polskiego katolicyzmu.
  • ~suweren
    (2017-10-12 12:16)
    a jak stolec?panie artysto?
  • ~biblista
    (2017-10-12 11:30)
    "Biblia jest instrukcją, jak żyć - podsumował" To nie ulega wątpliwości - Stary Testament nakazuje np. zabijanie panien młodych bez oznak dziewictwa, krnąbrnych dzieci, innowierców oraz homoseksualistów.
  • ~nie naiwny
    (2017-10-12 11:27)
    W wiekszosci filmow Vega smieje sie z Kosciola, demoralizuje mlodziez durnymi polskimi komediami z ktorych smieje sie z Polakow, promuje szmire, pieniadz, szybka fure, smieje sie z tradycji - i nagle mysli ze po Botoksie - kazdy mu uwierzy, ze jest przykladnym katolikiem. Ale Ostaszewska, Jande -najwiekszym szkodnikow wciaz uwielbia. Dziekujemy za takich dwulicowcow
  • ~Patryk Jaki Vega
    (2017-10-12 11:26)
    "Czytam Pismo Święte, dwukrotnie w ciągu dnia się modlę" Opowiadam o tym w mediach, bo jestem bigotem, a na dokładkę chcę się przypodobać prawicowej władzy.
  • ~Ttt
    (2017-10-12 11:07)
    Właśnie Vaga wyszedł od mojego szefa. Chciał 30 baniek na nowe arcydzieło. Nic z tego nie wyszło.
  • ~wyznawca brzozy pancernej
    (2017-10-12 10:08)
    Jak nie n a s r a a tam gdzie się modli lud boży to nigdy nie zostanie nowoczesnym artystą i wzientyn tfurcą we współczesnym świecie kultury w którym czarna inkwizycja z doborowych katofobów wyskrobie go szybciutko
  • ~👻 zenek
    (2017-10-12 10:02)
    No to ostaszewska chyba jest już spalona u jednego reżysera. Niech dalej politykuje to sobie przechlasta bardziej, u ludzi też
  • ~jjj
    (2017-10-12 08:57)
    pewnie vega bedzie sie starał o dotacje do jakiegos filmu stąd taka gadka, wie gdzie są konfitury
  • ~Kolaz
    (2017-10-12 08:13)
    Brawo Patryk Vega! Nie daj się czerwonym zdegenerowanym !!!
  • ~Porto
    (2017-10-12 08:11)
    Film juz zobaczyło 1,5 mln osob. Film bije rekordy ogladalnosci co dla wynaturzonego lewactwa i zboczenców bedzie katastrofą!!!
  • ~zdegustowany
    (2017-10-12 07:37)
    Jego wypowiedz do gra pod publiczkę! film slaby wiec trzeba isc do narodowej i wygadywać głupoty!!!! zawiodłem się na panu ,panie Vega:( nie wiem komu pan się chciał przypodobać?! jak dla mnie i wielu moich znajomych stracil pan wiele niepotrzebnie pan się tlumaczyl skoro to miał być film APOLITYCZNY! niestey wyszlo wielkie G...
  • ~gremlin
    (2017-10-12 02:44)
    Widziałem,słyszałem,podziwiam.W tym rojącym się zalewie robactwa lewackiego - tzw.artystów,bardzo tzw.gwiazd,tzw.ciele brytów taki głos ,to jakby ktoś temu zdegenerowanemu motłochowi w publicznym miejscu w fałszerską,zakłamaną gębę dał.Brawo Patryk Vega.Brawo i szacunek.

Może zainteresować Cię też: