Maria Nurowska ostro zaatakowała Małgorzatę Kożuchowską. Padły niecenzuralne słowa

| Aktualizacja:

W spektaklu telewizyjnym "Wojna, moja miłość" Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w rolę słynnej agentki Krystyny Skarbek. Jej kreacja spotkała się z ogromną krytyką ze strony Marii Nurowskiej. Pisarka jest autorką książki o Skarbek. "Sztuka jest okropnym kiczem, miesza fakty, przeinacza. Po ekranie snuje się kur*iszon, którego się po prostu nie lubi" - denerwuje się pisarka.

wróć do artykułu
  • ~KonkretnyGość
    (2017-09-07 09:30)
    Ja już napisałem Nurowskiej, jakim jest k... szonem.
  • ~niePiSman
    (2017-09-07 09:44)
    Zgadzam się z panią Nurowską choć nie oglądałem spektaklu ,właśnie z uwagi na obsadę . Nie lubię pani agentki ?
  • ~Olga
    (2017-09-07 09:56)
    Menopauza w pełnym rozkwicie,plus chęć promowania swojej nowej książki.Na ordynarności to mało,który pisarz zarobi,zwłaszcza jak pisze się pani Nurowską literaturę dla kobiet.
  • ~agent lolek
    (2017-09-07 10:12)
    rozwiązły kur wisz on zamiast skromnego z urokiem osobistym ? a o co biega konkretnym olgom ?
  • ~kometa
    (2017-09-07 10:18)
    Konsultacja raczej z ojcem duchownym , to byłoby w stylu gwiazdy, albo sequel "Lalki", jako rekompensata zmechacenia.
  • ~adrian
    (2017-09-07 10:39)
    niczego innego nie można było się spodziewać po tvpis i miernej aktoreczce....
  • ~Dixil
    (2017-09-07 11:49)
    Sama radocha jak celebryty się żrą.
  • ~wert
    (2017-09-07 11:50)
    Nurowskiej coś odbiło.Co się czepia aktorki?,ta zagrała tak jak chciał reżyser.Nurowska powinna mieć pretensje do reżysera,a nie aktorki.Ale jak się ma osobiste uprzedzenia i małostkowość w sobie to takie brednie się wygaduje jak pani Nurowska.
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-09-07 11:51)
    Pani Nurowskiej dedykuje odpowiedz niemeickich obroncow pozwanych producentow niemeickiego serialu Nasze matki, nasi ojcowie - "że producenci korzystali z wolności do twórczości artystycznej produkując ten film" . Mam wrazenie ze pani Nurowska wspisuje sie dosc histerycznie zreszta w probe cenzurowania wolnosci artysty do tworzenia.
  • ~helena
    (2017-09-07 12:06)
    Co się porobiło z tymi pisarkami? jedna twierdzi ,że rząd się na nią wypróżnia oczami, druga widzi coś ,czego sama pragnie??? opamietajcie się !!!!!!!!!!!żenada.
  • ~koneser
    (2017-09-07 12:25)
    Oglądałem. Kożuchowska zagrała świetnie. A zagrała tak jak było w scenariuszu. Wiec do kogo pretensje?
  • ~Johny
    (2017-09-07 12:31)
    Kożuchowska ,pisowska miernota z medalem od prezydenta za popieranie pisowskiego reżimu.Obrzydliwość.!!!
  • ~aga
    (2017-09-07 13:25)
    Kożuchowska zagrała świetnie, a Nurowska napisała powieś o Skarbek, ale autor korzystał z innych źródeł o agentce, Nurowska nie ma monopolu ani nie ma jedynej prawdy. To był teatr telewizji, gdy z tv zniknął poniedziałkowy teatr, wielu ludzi zapomniało jak wygląda teatr i myli go z filmem
  • ~
    (2017-09-07 14:14)
    Dla aktywistów Koszernych Odwodów Dywersyjnych każdy kto nie z nimi, ten ich bezwzględny wróg i w dodatku we wszystkim.
  • ~absmak
    (2017-09-07 15:05)
    Pisarka, rzekomo inteligentna kobieta i na dodatek już wiekowa, a tu masz... poziom magla.
  • ~lolou
    (2017-09-08 06:00)
    Pani Kożuchowska zagrała świetnie !!!
  • ~qqq
    (2017-09-08 20:07)
    Nurowska atakuje raczej koncepcję zaprezentowania bohaterki, Kożuchowskiej dostało się niejako rykoszetem.
  • ~DZIADEK-STAZ49LAT-WIEK64-WARUNKI SZKODLIWE15 LAT
    (2017-09-19 11:28)
    PISARKA POKAZALA KLASE I ZNIRZYLA SIE DO POZIOMU0.TA SPRAWA POWINNA ZAKOCZYC SIE SODEM ITO NA TYCHMIAST.NUROWSKA MUSI UDOWODNIC ZE PANI KOZUCHOWSKA TO K N.TO JEST PISARKA JAK Z MYSIEJ P..........I REKAWICZKA I JESZCZE UBLIRZA BRAK GODNOSCI I TAKTU.

Może zainteresować Cię też: