Szymon Majewski śmieje się z Opola: Kurski poprosił Rodowicz, żeby...

| Aktualizacja:

Nad tegoroczną edycją festiwalu w Opolu zwisły czarne chmury, bowiem na skutek cenzurowania artystów przez prezesa Jacka Kurskiego, z udziału w koncertach rezygnują kolejne gwiazdy. Całą sytuację w typowy dla siebie sposób skomentował Szymon Majewski.

wróć do artykułu
  • ~kupsobiepompke
    (2017-05-18 21:45)
    majewski i ...wszystko wiadomo ...odważny inaczej ....jako warszawiak nie widać twoich protestów przeciwko wyrzuceniu ok 40 tys ludzi na bruk i spaleniu żywcem Jolanty Brzeskiej.... nie możesz się narażać bo udziału w reklamach nie dostaniesz ....
  • ~Gościu
    (2017-05-18 20:42)
    A kto jeszcze TVPiS ogląda.
  • ~Abonament no
    (2017-05-19 05:56)
    Z tego wynika,że w Opolu wystąpi tylko wierny pisowi Pietrzak,bo żaden uczciwy i miarę inteligętny Polak nie kupi biletu na PRL-owski festiwal,bo dawniej musiano występować, teraz się nie musi,tylko "za chlebem Panie"
  • ~Drucikowy kaczorek
    (2017-05-19 06:03)
    Pisowcy to rzeczywiście koguciki na drucikach.
  • ~Filip
    (2017-05-19 09:27)
    Nie uda sie Niemcom, dezinformacja, zniszczyć radość z festiwalu w Opolu.
  • ~baobab
    (2017-05-19 10:41)
    Majewski Pajac .. był i jest.. nigdy nie oglądałem jego niskiego poziomu satyry
  • ~internautka 50+
    (2017-05-19 06:52)
    A P Majewski to też kogucik tyle że przerośniety. I tak w ogóle to koguciki podskakują oj podskakują byle by się popisać! Takich kogucików -guru kogucików jest ci u nas dostatek
  • ~JOE
    (2017-05-18 22:20)
    PANI MARYLO NIECH PAN SOBIE ODPUSCI WYTEP DLA TYCH KREATUR PODOBNIE JAK PANI KAYA ZASIEWAJCIE DLA WREDNEGO MALEGO DZIADA MOWILI MU ZE DRAN MOWILI MU ZE LOTR
  • ~Ciemnogrod Pisdowski
    (2017-05-18 23:14)
    Prawaki to ciemniaki
  • ~Szymon-Majewski
    (2017-05-18 23:09)
    czy POdoba się wam moja talibanowata mor.da? Pedo fil moh.amed mnie nawiedza nocą i słyszę głosy
  • ~Lis
    (2017-05-19 10:54)
    Panie Szymonie strasznie się pan uPOlitycznił- zupełnie niepotrzebnie
  • ~azr
    (2017-05-19 15:43)
    ten brodaty i ta kaja kto to???
  • ~dana
    (2017-05-18 22:13)
    Mosiek Majewski na czyich ty jesteś usługach i rżniesz głupa od Tatr po Bałtyk i Od Bugu po Odrę
  • ~emma2000
    (2017-05-19 06:40)
    Za "kogucika na druciku" , wg mnie, Majewski uwaza pacynke Dude. I slusznie.
  • ~marinero
    (2017-05-19 08:04)
    Festiwal w Opolu odslania potworne wazeliniarstwo naszych artystow ,ktorzy sa gotowi dac sie wydup...czyc za kase z naszych podatkow ktore rozdaje PiSuar. PO pracowal 8 lat aby nasz w miare bezbolesnie "przepchnac " prze kryzys ekonomiczny a dzis PiSuara marnuje te pieniedze. Przecietny Polak ma juz 75 tys zl na glowe do splacenia tzw dlugu wewnetrznego, a dlug wciaz rosnie az sie panstwo zawali i Niemcy nas jak w 1795 r rozparceluja.
  • ~kuciap
    (2017-05-18 22:27)
    Nie piszcie, ze smieje sie z Opola tylko z festiwalu w Opolu, bo z Opola to smieje sie ****** a z festiwalu, a raczej jego resztek w stosunku do tego co prezentowal dawno temu, to chyba wszyscy
  • ~E tam,.,,,...,,
    (2017-05-19 01:25)
    Dawno nie było recitalu Pietrzaka w Opolu, może za PIS go puszczą? Pietrzak był cenzurowany za PO, bo śpiewał zakazaną pieśń -Żeby Polska była Polską- nie angielska nie kreolska, nie różowa i postkomuny. To by było wydarzenie , bo kabaretonu pewnie nie będzie.
  • ~haha
    (2017-05-19 09:41)
    W PRL na różne występy zwozili robotników ,a teraz dochodzą mnie słuchy że zwiozą związkowców .Teraz rozumiem dlaczego Pietrzak będzie w Opolu pewnie zaśpiewa wróć komuno w zmodyfikowanej wersji
  • ~azr
    (2017-05-19 15:41)
    ten brodaty i ta kaja kto to
  • ~metalmaniak
    (2017-05-19 16:38)
    a będzie behemoth ,,vade ,,i kat zaproszony??

Może zainteresować Cię też: