Kukiz o Rodowicz: Jeśli ulegnie i wystąpi w Opolu, może zmienić nazwisko

Paweł Kukiz skomentował aferę wokół festiwalu w Opolu. Jego zdaniem Maryla Rodowicz powinna zrezygnować z występu w akcie sprzeciwu wobec cenzurze panującej w Telewizji Polskiej.

wróć do artykułu
  • ~J23
    (2017-05-17 14:51)
    Chłopcy z TVPiS "zarżną" wszystko nawet Opole. Brawo. Dajcie więcej tureckich seriali, kabarecik Pietrzaka i koniecznie Rachonia w każdym programie publicystycznym.
  • ~wojtek
    (2017-05-17 14:03)
    PANIE KUKIZ ONA SIE TAK SAMO SPRZEDAJE JAK PAN KIEDYS ,, WARZNA KASA LUDZIE PAMIETAJA JAK PAN PLUL I SZED POD RACZKE Z ...PO... A TERA PAN SIE WZIOL ZA ZMIENJANIEKTOS CO ZDRADZA BEDZIE ZDRADZAL NIE WARZNE Z KIMI ZACO
  • ~reżimowa diva
    (2017-05-17 13:48)
    Rodowicz wystąpi, weźmie kasę i będzie udawała, że to nie ona.
  • ~helena
    (2017-05-17 14:59)
    P.Kukiz trochę opamiętania, pamietamy pana poparcie dla PO ,zresztą kolega Schetyna chyba do tej pory ma na pana wpływ...dlatego niech pan nie stoi w szpagacie ,a piosenkarki chcą to zaśpiewają ,nie to nic się nie stanie ,na ich miejsce jest setka innych !!!!!!!!!!!!!
  • ~J-J
    (2017-05-17 14:07)
    Na Wasze miejsce czekają młodzi, utalentowani i ambitni.Zmiana pokoleniowa dotyczy wszystkich dziedzin życia. Przysłowiowy dowód można zabrać nie tylko babci.Kto czym wojuje od tego ginie...
  • ~biber
    (2017-05-18 01:40)
    Nikt nie będzie płakał za Kahja - dla mnie wstyd że szła z.KOD-M. Zawiodłem się na niej. Niech spada
  • ~Superktoś
    (2017-05-18 18:33)
    ak za komuny wszystkie te panie występowały latami w TVP to żadna z nich nie protestowała przeciwko czemukolwiek. A było przeciw czemu. Hipokryzja tych pseudoartystów nie zna tak jak i głupota granic. Maja tylko śpiewać anie politykować. Mam pewno jak i większość społeczeństwa w d... ich poglądy. No ale jakie gwiazdy takie i maniery.
  • ~niestety
    (2017-05-17 16:44)
    O jakiej to cenzurze ten Pan muzykant mowi? Zapomnial , jak przedtem strasznie jednostronnie bylo w TVP , gdzie opozycja byla potepiana przez wszystkich dziennikarzy ? We wszystkich stacjach opozycja nic nie mogla powiedziec.Do sejmu poszedl dolewac oliwy do ognia i popierac Szreka i jego ekipe , ktora chce ukolorowic i ubogacic nasz kraj obcokulturalnymi.Kukiz jest zmienny , jak jego kumpel z po.Trudno mu zaufac , bo niczym sie nie rozni od nowoczesnych.Mysle , ze w sprawie uchodzcow sciemnia i tez nie mozna mu wierzyc.
  • ~xyz
    (2017-05-18 10:25)
    Maleńczuk, Nosek , Szczot to cienkie Bolki!! Maleńczuk POeta jak z d.rakieta!!
  • ~CALA PRAWDA CALA DOBE
    (2017-05-18 18:32)
    KLAMIECIE, MANIPULUJECIE CZERWONE PAJAKI!!!
  • ~antypis
    (2017-05-17 13:27)
    Kayah ? myślałem że bojkotuje PR I TVP bo jej nie ma , to sama Maleńczuk , a to ten Kurski czy jak mu tam naprawdę ich bojkotuje -normalnie PRL bis
  • ~Rozsądny
    (2017-05-18 18:31)
    No i nie darują Pani Maryli że wystąpiła w TVP w sylwestra i zakasowali inne TVN i Polsaty razem wzięte. Oj nie darują. Biznes i polityka tu przeszkadzają, a histeria antypisowska jest nakręcana aż do granic możliwości. Ludzie zrozumcie, że nikomu na was nie zależy. Zależy im tylko ,żeby jedne ś...e przejęły koryto od innych. Jesteście tylko narzędziem w ich ręku. Nie dajcie sobą manipulować. Co ma muzyka wspólnego z polityką? Podoba się wam to jej słuchajcie. Nie podoba to nie słuchajcie.
  • ~niestety
    (2017-05-17 16:21)
    Co ten Kukiz wyprawia.Do stokrotki non stop biega i tam sobie myslenie wyrabia.
  • ~pis pis i już jest cuchnąca kałuża
    (2017-05-17 14:33)
    PO co ten cały raban z Rodowicz, mam 65 lat i nie zamierzam jej oglądać a tym bardziej słuchać. Nie ogarnia mnie jakoś specjalny sentyment do jej twórczości, może Nieprzemakalni, Zakopane i wsio. Już wolę Dżem! Ona nawet nie potrafi zgrać ust z lecąca za jej plecami piosenkę z nagrania (playback).
  • ~puchatek
    (2017-05-17 14:36)
    Rodowicz ulubienica wszystkich przywódców demoludów i samego Fidela dostaje prezent od Kurskiego ,a ten daje popis głupoty i cenzurą zaproszeń pogrąża Kaczyńskiego Opole było i jest tandetą dla tłumów i tak zostanie ,bo takie są klimaty ,co potwierdziła gala na Interwizji !!!Teraz podniosły się krzyki i lamenty tych,którzy żyją z chałtury ,bo sami nie potrafią stworzyć nic ponad to co wymaga talentu i pracy, Kurski dał im tylko pretekst ,przez własną głupotę by upolitycznić festiwal w Opolu i cepem okładać PIS
  • ~Autochton
    (2017-05-17 14:11)
    I słusznie! Już przecież najwyższy czas na festiwal piosenki niemieckiej w Opolu!
  • ~Gucio
    (2017-05-17 15:36)
    Ale się wam ******** Nie potrzeba jej ani Rodowicz ani Nossowskiej. K... by się tylko skrobaly. Wiec je trzeba wyskrobać ze sceny Polskiej. Won do diabła.
  • ~fan
    (2017-05-17 13:47)
    Rodowicz za kasę puścić może nawet bąka na sumie.
  • ~Nauczycielka
    (2017-05-18 12:23)
    KUKIZKOWI nie POdobają się RELIGJE w SZKOŁACH taki malutki LENININO --*- STALINEK nam zawitał w POlityce powiedział w STYCZNIU w TV info POD OSTRZAŁEM
  • ~PERFOM