Kukiz o Rodowicz: Jeśli ulegnie i wystąpi w Opolu, może zmienić nazwisko

Paweł Kukiz skomentował aferę wokół festiwalu w Opolu. Jego zdaniem Maryla Rodowicz powinna zrezygnować z występu w akcie sprzeciwu wobec cenzurze panującej w Telewizji Polskiej.

wróć do artykułu
  • ~ob
    (2017-06-13 09:27)
    Kukiz rodowicz na emeryturę nie na scenę
  • ~SUWEREN
    (2017-06-05 08:28)
    Odnoszę wrażenie że niektóre komentaże piszą te same osoby tylko podpisy są inne. Prymitywizm bije po oczach.
  • ~Maniek-Koń
    (2017-05-30 18:19)
    A Kukiz niech lepiej się pomodli. Może odnajdzie sens swego istnienia
  • ~ted
    (2017-05-26 13:54)
    kukiz tu ruski trolu
  • ~cdn.
    (2017-05-25 09:08)
    Na polskiej scenie czas na nowe głosy i nowe twarze, a bojkotujących zapraszamy na chałtury do muzeum. Opole to od lat potęga zjawiska deja vu. Ile można to samo, ci sami, tak samo?
  • ~odwr
    (2017-05-25 08:48)
    Panie Pośle Kukiz, nie można być trochę w ciąży... W prlu Polaków m o r d o w a n o, więziono, gnębiono, cenzurowano, inwigilowano, poniżano, odbierano prawa i godność. W Opolu, w tych samych latach, śpiewano, grano, klaskano. Nikomu nie przyszło do głowy, aby w solidarności z wygnanymi, polskimi żołnierzami Andersa, Maczka, Sosabowskiego i innymi Polakami na przymusowej emigracji nie robić zabawy w Opolu. Nikomu nie przychodziło do głowy aby wspierać Polaków siłą wywiezionych na wschód. Żadnym opolskim muzykom nie przyszło do głowy aby w solidarności z ofiarami represji ub, sb i zomo przerwać tradycję festiwalu. Niewielu opolskim piosenkarzom przeszkadzały metody jakimi Polaków bez środków do życia wyrzucano na ulicę, zmuszano do emigracji zarobkowej, degradowano do bezdomności. Obecny bojkot jest szczytem waszej hipokryzji, fałszu i wredności. Jest dowodem na oderwanie się poprawnych pseudo-elit od rzeczywistości i wyobcowanie się od Polaków. Tyle razy udawaliście, że nie widzicie zła, jakie doskwiera Polakom. Tyle razy śmialiście się, gdy Polacy płakali. Nie chcecie dla nas śpiewać, nie śpiewajcie ale konsekwentnie idźcie więc precz.
  • ~wkurzony
    (2017-05-22 20:29)
    ni to polityk,ni to artysta, a pod dekielkiem az gwizda
  • ~suweren
    (2017-05-22 17:44)
    zadziwiająca jednomyślność może SMS od prezesa?
  • ~KUkiz - odejdz z Sejmu
    (2017-05-22 16:41)
    robisz obciach- na niczym sie nie znasz
  • ~Obserwator . . . !
    (2017-05-21 12:10)
    Kukiz proszę Cię zmień dilera ! co ty za gó- - - bierzesz ! Kto ci to dostarcza ?
  • ~pierr
    (2017-05-21 10:21)
    "Niech żyje bal" i godność Polski ,niech antypolska wścieklizna idzie się paść
  • ~aktorka
    (2017-05-21 10:02)
    Kukiz to POdpucha która nie wypaliła w wyborach i teraz jak pasuje tam wibruje szkoda że w jego partii są uczciwi i się z nim marnują ____co do Opola Kaya sprzedała się w "Wyborczej "można sprawdzić i POdjudza głupiutkie koleżanki cóż walory talentu trzeba mieć we krwi a nie jako talent kupiony
  • ~agda
    (2017-05-20 15:30)
    niech nie występują, mamy ich dość. Jest mnóstwo nowych utalentowanych piosenkarzy - czekamy na ich wystepy!!Ja czekam na Marcina Maliszewskiego, który dawno zaśpiewał przepięknie "jaskółkę uwięzioną". Sto razy lepiej od Stana Borysa.
  • ~darek
    (2017-05-20 13:28)
    Panie Kukiz, jeśli nie wystąpi pan z inicjatywą ustawodawczą okręgów jednomandatowych to musi pan zmienić nazwisko
  • ~Melomanka
    (2017-05-20 01:13)
    Dziwie sie, ze chcecie ogladac i sluchac babcie Maryle Jej czas dawno sie skonczyl.
  • ~rysiu
    (2017-05-19 23:43)
    maryla nie jest w porządku ?niestety kocha kasę nie honor ...a kukiz tu nie ma o czym mówić................ z kim głosujesz kukiz
  • ~kaloo
    (2017-05-19 21:47)
    I znowu będzie się chwaliła,że w jej przedziale wszyscy trzej.
  • ~Lis
    (2017-05-19 14:14)
    Brawo Maryla. NIECH ŻYJE BAL !!!!
  • ~SINGER
    (2017-05-19 13:40)
    DAJMY SZANSĘ MŁODYM!
  • ~Allis
    (2017-05-19 13:01)
    Panie Kukiz jest Pan slaby w spiewaniu w polityce Panu nie wychodzi za to w propagandzie lepszego od Pana to niema

Może zainteresować Cię też: