Deląg o swojej karierze w Rosji: Nie utrzymałbym się w Polsce, więc za chlebem pojechałem za granicę

| Aktualizacja:

Paweł Deląg niemal nieobecny na polskich ekranach, rozwija swoją karierę w Rosji. Dlaczego aktor, za którym przed laty szalały rzesze fanek wybrał emigrację? Jak twierdzi, za granicę pojechał za chlebem.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2017-04-21 14:41)
    Nie utrzymał by się???Zawsze mnie irytują takie żale rozkapryszonych celebrytów.Masa zwyczajnych ludzi jest zmuszona pracować w Polsce za 2- 2,5 tyś. zł brutto i musi się za takie pieniądze utrzymać, a jak zaczyna się mówić o podwyżkach to zaraz słychać kociokwik różnej maści ekspertów i ekonomistów, że się nie należy.
  • ~65plus
    (2017-04-21 15:27)
    zaczyna sie pogon za kasa na wschodzie.no no no .i czego to ja dozylem?moze jeszcze zobacze i czerwone sztandary?
  • ~krzyhoo1
    (2017-04-21 16:10)
    Chapeau bas. Chłop gra, w Rosji widzowie go lubią i doceniają, a tylko durnie mający pojęcie o rosyjskiej kulturze i sztuce jak naczelnik PiS o obsłudze konta internetowego, albo poprzednia i obecna premier o polityce bezpieczeństwa czy zarządzaniu kryzysowym mogą "malkontencić"
  • ~Kontemplyta
    (2017-04-21 17:23)
    Może trzeba było filmy robić tak, by je ktoś chciał oglądać? To nie jest łatwe, ale dlaczego nie spróbować?
  • ~oaza
    (2017-04-21 18:44)
    Na jego miejscu wybralbym wietnam.
  • ~Tylko nie
    (2017-04-21 22:07)
    Bidulek.... Żenada.
  • ~riddick
    (2017-04-21 22:19)
    Jeszcze jeden taki z nadzwyczajnej kasty co to nie potrafi przeżyć za 2 tysiaki miesiecznie.A Inni muszą
  • ~E tam..,,,..,,,,..
    (2017-04-21 23:42)
    Może powinien deklarować ,że kocha Polskę, a nie rosyjska wódkę i tamtejsze diewoczki, to by go chociaż do PIS przyjęli.
  • ~blu
    (2017-04-22 07:12)
    nie rozumię, a co w Rosji Bab nie ma ? a może ma inne preferencje no to żle trafił w Rosji tępią to robactwo
  • ~prawda
    (2017-04-22 23:44)
    uroda jest przeklenstwem, delag byl zbyt przystojny wiec mial tyle bab ze stracil zdolnosc do milosci, ot taki rozpieszczony, rozpuszczony, elegancki, przystojny i podstarzaly lowelas ze slabym charakterem, nadaje sie na zabawke dla corki bandyty kulczyka :(
  • ~Wasiuk
    (2017-04-23 19:39)
    Paweł Deląg Przeszedl mendamorfoze? A moze zawsze taki byl?
  • ~qqq
    (2017-04-25 07:52)
    W Rosji gaże są królewskie i warunki gwiazdorskie, dlatego krajowi zawistnicy faceta tępią. To samo było z Moro. Gwiazdeczki z seriali dostawały szału z zawiści.
  • ~STEGA
    (2018-02-12 11:06)