Natalia Przybysz z nagrodą Superbohaterki za wywiad o aborcji: Odsłoniła przed nami swoje człowieczeństwo

Wywiad, w którym Natalia Przybysz opowiedziała o tym, iż poddała się aborcji, wywołał ogromną burzę, ściągając na głowę artystki lawinę nie tylko krytyki, ale i agresji. Wczoraj wieczorem, za swoją wypowiedź, piosenkarka została odznaczona nagrodą Superbohaterki.

wróć do artykułu
  • ~harcerz
    (2017-04-04 09:54)
    To się naprawdę dzieje?? Teraz czas dać nagrodę Trynkiewiczowi za odsłonięcie swojego "człowieczeństwa". Świat zwariował...
  • ~BrattPi
    (2017-04-04 11:14)
    Też mi bohaterka, Matka zabiła własne dziecko. Świadectwo bycie Kobietą to odpowiedzialność i czułość do tych najmniejszych i bezbronnych. Ta Pani dała świadectwo co najwyżej własnej nieodpowiedzialności - skok w bok a jak problem to zabijemy niewinną istotę. Patrzy na świat z punktu własnego EGO i przyjemności.
  • ~t.
    (2017-04-04 11:18)
    Zabijanie - czlowieczenstwem.... ciekawe. Proponuje przyznac Trynkiewiczowi Order Usmiechu.
  • ~brr
    (2017-04-04 11:25)
    "Elity" oszalały. Matka zabijająca nienarodzone dziecko jest superbohaterką...
  • ~kkkk
    (2017-04-04 11:01)
    żałosne, tylko współczuć superbohaterce!!
  • ~???
    (2017-04-04 10:31)
    Jadam mięso, noszę karpie w torebkach, jadam jajka kur niosek hodowanych w ciasnych klatkach, mój pies mieszka w budzie, wycinam swoje drzewa, bo to moja sprawa.... Czy też dostanę jakąś nagrodę?
  • ~redo
    (2017-04-04 11:20)
    Rzeczywiście realnie wpłynęła na świat- jednego mniej.
  • ~ajax
    (2017-04-04 12:11)
    Zabijanie nienarodzonych dzieci to według postępowych "elyt" człowieczeństwo?
  • ~ke9
    (2017-04-04 11:14)
    Proszę Państwa drodzy dziennikarza, człowieczeństwo to jest wtedy kiedy nadrzędną wartością jest życie. Wszystkich życie, nie jednej osoby...
  • ~Qwerty
    (2017-04-04 09:45)
    Hahahaha😂
  • ~Kpina z człowieczeństwa
    (2017-04-04 11:47)
    Superbohaterka dla środowiska Michnika. "Wysokie Obcasy" wydawane są przez Agorę, wydawcę Goownianej Wyborczej.
  • ~BRZUCHOMÓWCA
    (2017-04-04 12:08)
    Ta nagroda wiele mówi zarówno o tych, którzy ją przyznali jak i o laureatce... Mam nadzieję, że kiedyś jej dzieci zapytają ją: mamo, dlaczego?
  • ~helena
    (2017-04-04 12:35)
    Super bohaterka????? za to że usunęła ciążę????? to jakaś paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!Zgłoście ją do nagrody Nobla.
  • ~Arti
    (2017-04-04 11:49)
    A gdzie nagroda dla mamy Madzi? No gdzie, pytam? Ile upokorzenia musiała w sądach przeżyć. Czas chyba się obudzić...
  • ~babcia
    (2017-04-04 17:31)
    Czy swiat zwariowal ? To takie dzisiaj sa superbohaterki ?Czy napewno wiecie super artystki i inne dziwolagi co robicie ? Ludzka glupota nie ma granic ,dlatego tak niszczy ludzkie umysly .Ta dziecina ma sie czym chwalic a chor zdeprawowanych babsztyli pieje z nzachwytu .Koniec swiata .!
  • ~Fedor
    (2017-04-04 11:41)
    A potem ktoś się obraża, kiedy organ Michnika określa się mianem gazety polskojęzycznej. Jego podwładni pracują na to w pocie czoła. A szansonistka Przybysz ma zapewniony angaż na koncerty opłatkowe na Czerskiej do końca świata i jeden dzień dłużej
  • ~brawo
    (2017-04-04 11:43)
    człowieczeństwem jest zabicie a nie urodzenie i wychowanie tego malucha ? Trynkiewicz chyba nagrodę wymyślił ...
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-04-04 20:39)
    Wyabortowała własne dziecko, bo salonik w swoim 60m2 miała zastawiony książkami. Świat tych ludzi to jest szambo.
  • ~pot fox
    (2017-04-04 19:16)
    Za zabicie psa więzienie! Za zabicie przez matkę nienarodzonego dziecka nagroda! To jest cywilizacja śmierci a nie miłości!
  • ~Maria Konopnicka
    (2017-04-04 13:16)
    Najgorsza kombinacja: głupia i bezwstydna. Nic tylko współczesna superbohaterka młodych kobiet.

Może zainteresować Cię też: