Piotr Zelt o Żołnierzach Wyklętych: Powiedzmy sobie szczerze, że to byli bandyci

Piotr Zelt w strych słowach skrytykował rządy Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem aktora, ludzie, którzy są obecnie przy władzy, próbują pisać nową historię, w której bandyci są bohaterami, a ludzi mających dorobek w odzyskiwaniu wolności się deprecjonuje.

wróć do artykułu
  • ~adam
    (2016-08-08 14:04)
    szykuje się jakiś nowy serial w TVN-ie? walczy o angaż?
  • ~jjj
    (2016-08-08 14:08)
    Odwrotny moher. Juz niektorym odbilo. Narodowo-Socjalistyczna Polska? Psychoza
  • ~Karol
    (2016-08-08 14:09)
    Są jakieś dowody na to? Powiedzmy sobie szczerze: jaki masz numer w IPN?
  • ~hey
    (2016-08-08 14:09)
    Gratulacje! Niezwykle celna i odważna analiza! Jak to się mówi walnął prosto z mostu i bez owijania w bawełnę Piszę odważna bo PiSbolszewia Panu tego nie daruje !!
  • ~zniesmaczony
    (2016-08-08 14:10)
    Jeżeli żołnierze wyklęci byli bandytami to jak nazwać ówczesną władzę która ich mordowała ,i została pochowana w aleii zasłużonych ? Czym sobie zasłużyli ?
  • ~staryśrup
    (2016-08-08 14:11)
    Bravo Zelt
  • ~Analityk
    (2016-08-08 14:13)
    Ma trochę racji ale więcej przesadził. To jest temat bardzo trudny i śliski.
  • ~vh
    (2016-08-08 14:15)
    Nawet jesli to nie powod by odmawiac im prawa do grobow - innych bandytow pokroju Jaruzelskiego czy Bieruta celbrujemy...
  • ~Andzia
    (2016-08-08 14:20)
    ****** brzmiący................., jakoś tak to leciało.
  • ~vist
    (2016-08-08 14:20)
    aktorzyna drugiego planu dał głos
  • ~mjk
    (2016-08-08 14:21)
    Kiepski aktorzyna, wytrzebiony ogier i ubecki lizus. Mamy demokrację i p. deZel t ma prawo uczyć swe dzieci historii pisanej przez jerzego u.
  • ~ALA
    (2016-08-08 14:23)
    PANSKI ZAWOD TO POWTARZANIE KWESTII NAPISNYCH PRZEZ INNYCH. NIECH SIE PAN NIE SILI NA TWORZENIE WLASNYCH BO NIE MA TAKIEGO GATUNKU W LITERATURZE DO KTOREGO MOZNA BY JE ZALICZYC
  • ~JanuszM
    (2016-08-08 14:26)
    żenujące wypociny aktorzyny
  • ~pg
    (2016-08-08 14:27)
    Grał przy.eba i tak mu zostało...i tyle!
  • ~Mira
    (2016-08-08 14:30)
    O żołnierzach wyklętych można podyskutować, ale z ciebie jest na 100% marna aktorzyna i marna człeczyna.
  • ~Lojalny Polak
    (2016-08-08 14:41)
    w czasie II W Ś, była GG i tam walczyli BCh, i po wojnie coś na ten temat wiesz?
  • ~t.
    (2016-08-08 14:43)
    Eee tam. Myslalem, ze w tak obiektywnej stacji, jak rowniez znanej z dziennikarskiej obiektywnosci i uczciwosci ( udowodnione plagiaty ) p. Elizy Michalik, bedzie opowiadal, ze czuje sie kobieta, ew. jak za mlodu zostal zgwalcony, no, ewentualnie jak przeprowadzil pierwsza aborcje... A tak a propos, kim jest ten Zelt ???
  • ~Ula
    (2016-08-08 14:54)
    Prawda jest taka,ze zostali wykorzystani przez innch z gory ,ktorzy sie ustawili w nowym usyroju a oni walczyli w imie utopii .zabijali polakow i tyle okradali wsie i mordowali w imie czego jak swiat juz dawno podzielil lupy wojenne.Szkoda tych ludzi wykorzystanych.tak jak powstancow warszawy.Jak zwykle wygrywa polityka a prawda i tak kiedys wyjdzie na jaw.
  • ~colt
    (2016-08-08 15:01)
    A un tyn Celt to co za generał? Co zrobił dotąd dla Polski? Czy potrafi podać choć jeden dowód na to, że major Wojska Polskiego Zygmunt Szendzielarz, ps Łupaszka był bandytą? Czy pan Zelt nie pochodzi czasem z niemieckiej rodziny?
  • ~tt
    (2016-08-08 15:14)
    Niestety ale muszę przyznać rację. Nie byli to żadni żołnierze, z ich rąk zginął brat mojej matki gdy wiózł na targ trochę mięsa do sprzedaży. Robienie ze zwyczajnych bandytów bohaterów jest pluciem na prawdę i sprawiedliwość. Ilu ludzi w Polsce zostało przez nich zamordowanych tylko dlatego że mieli pecha i spotkali bandytów na swojej drodze ?.

Może zainteresować Cię też: