Paulina Młynarska: Dajmy sobie spokój z urojeniem, że tylko miłość nas uszczęśliwi

| Aktualizacja:

"Kobiety same wiedzą, co jest dla nich dobre. Nie mąż, nie proboszcz, nie Jarosław Kaczyński, tylko one same. Jesteś Polko mądra, zrozum to i nie pozwól, by decydowali za ciebie mężczyźni" - apeluje Paulina Młynarska. Z dziennikarką rozmawiamy przy okazji premiery jej najnowszej książki "Jeszcze czego!".

wróć do artykułu
  • ~blu
    (2017-04-23 09:36)
    p.młynarska musiała dobrze w d..e od życia dostać !!!!!!!!!!!!
  • ~egi
    (2017-04-23 00:31)
    z dziennikarką? osoba, która ma problemy ze sobą, ze swoimi związkami, z życiem prywatnym..... może namawiać jedynie do zasięgnięcia pomocy w przychodni, a nie wmawiać, że ma wizje.
  • ~Basia
    (2017-04-21 12:31)
    Ona juz nie wierzy w milosc ? Ja tez nie. Ja juz bylam tyle razy zakochana, raz okrutnie, na krawedzi wariactwa, ale to tez minelo. Teraz mam spokoj!!! Nareszcie! Teraz patrze na to wszystko z dystansu i czuje sie taka wolna! Wspaniale uczucie!!!
  • ~SOG
    (2017-04-21 09:05)
    Skoro kobiety same wiedzą co jest dla nich najlepsze to znak, że nie muszą słuchać jakiejś celebrytki, która im powie co mają myśleć. Żyjemy w świecie, gdzie na szczęście jeszcze nie ciosa się siekierą wszystkich kobiet według wzorca proponowanego przez jedną czy drugą panią, której się wydaje, że znalazła receptę na życie dla swojej płci. Przykładowo, gdy moja żona słyszy lub czyta takie wypociny jak powyżej to parska śmiechem i stwierdza, że "biedne te kobietki, które jeszcze wczoraj nie wiedziały czego chcą od życia, ale po przeczytaniu wywiadu z Młynarską nagle stały się wyzwolone". Zgadzam się ze swoją wybranką, że pozostaje współczuć. Jeśli komuś trzeba mówić czego ma chcieć to jest to porażka człowieka w ogóle, a nie tylko kobiet, choć na tę odkrywczą propagandę bardziej podatne są dziś niestety kobiety, bo i medialnie bombarduje się je z każdej strony.
  • ~Lenka
    (2017-04-21 07:45)
    Bardzo mądra kobieta. Podziwiam
  • ~Agnieszka
    (2017-04-21 01:50)
    Bardzo fajny wywiad. Mądre pytania i mądre odpowiedzi. Pani Paulino, dziękuję za zaangażowanie w walce o prawa kobiet i rozpowszechnianie wiedzy o feminizmie. Szczerze wierzę, że zrozumienie tematu będzie rosło a nam- Kobietom będzie się żyło lżej.
  • ~Anty Femin von Mizogin
    (2016-08-20 21:38)
    A ja wierzę w duże rodziny! Uważam, że każdy mężczyzna powinien mieć dzieci z co najmniej pięcioma kobietami ;)
  • ~grzeg
    (2016-08-20 04:10)
    Koszmarne idiotyzmy.
  • ~xpert
    (2016-08-19 08:26)
    Dlaczego nikt na świecie nie powie "biedny chłop sperma uderza mu do głowy, trzeba mu pomóc rozładowywać napięcia, w końcu to nie jego wina że ewolucja zmusza go podtrzymywania swojego gatunku za wszelką cenę". Ciągle tylko kobieta to tamto.
  • ~Anna
    (2016-07-20 11:51)
    Zgadzam się z Pania Pani Paulino...ale niektórzy po prostu nie myślą dlatego są podatni na zakazy i nakazy i tego potrzebują:)faktycznie polska inteligencja została wymordowana i zostały przeważnie chłopki-roztropki co tez widac na tym forum..ale to ich problem:)na szczęście...
  • ~Rachel
    (2016-06-30 14:44)
    Wszyscy przeciwnicy słów Pani Pauliny to mężczyźni, którzy nie potrafią poradzić sobie z faktem, że w XXI wieku kobiety przestały być od Was zależnymi, że wzięły swoje życie we własne ręce i często odnoszą sukces, niejednokrotnie większy od Was. Boli co? Męskie ego zostało pogwałcone hehe. " Jak to Baba zarabia więcej ode mnie, Baba nie będzie mi mówić co mam robić, toż to Baba jest" :D I tak zgadzam się z Panią Pauliną - my kobiety wiemy co jest dla nas dobre - jesteśmy ludźmi - istotami inteligentnymi z własnymi sumieniami i mamy prawo decydować o własnym życiu.
  • ~Moc
    (2016-04-27 07:10)
    Brawo Pani Paulino! Grupa nieudolnych, sfrustrowanych hejterow pod artykulem nie zmieni tego ze ma Pani racje, oraz że jest nas znacznie więcej niż tych nieudaczników którzy maja energię wylewać żółć na takie osoby jak Pani.
  • ~Eleonora
    (2016-04-26 22:18)
    w każdej dziedzinie którą usiłowała się zajmować ponosiła porażkę, taka gwiazda która gasła zanim zdążyła zabłysnąć, jedyne czym się może pochwalić to nazwisko odziedziczone po ojcu, bo nawet z wykształceniem jest na bakier,.... więc jej opinie i rady funta kłaków są niewarte
  • ~mzzimu
    (2016-04-25 16:21)
    Paulina, znajdz sobie jekiegos Murzyna.
  • ~*FF
    (2016-04-23 17:18)
    ona powinna się leczyć , ona jest chora, jak można publicznie opowiadać om swoim małżenstwie w TV, , ona mysli że opowiada o meżu a opowiada o sobie o kretynce która wyszła za maż
  • ~Autor
    (2016-04-23 17:07)
    Kontrola nad seksualnością byłaby władzą absolutną, Dlatego tyle o to walki. Ale, na szczęście, ludzie się nie dadzą
  • ~gabi
    (2016-04-23 13:26)
    uważam iż ma wiele racji w tym co mówi,tu zaznaczaja iz sama nie wie na podstawie swojego zyciorysu to zapewna ma wpływ ale myslenie i formułowanie wniosków raczej nie z prostego powodu wielu piszacych /literatyra/nigdy nie było z kims,czymś a napisało świetnie To raczej chodzi o umiejętność obserwacji Niestety by rodzina była szczesliwa i by były równiez dzieci trzeba tego przyuczać ale zadne uzależnianie od zawarcia samego zwiazku kobiety i mezczyzny nic nie da.Tez uważam że typowe szczescie jest w nas samych i nie musi acz może czesciowo dostarczac to parter Tak kobiety w Polsce sa zapóznione a meżczyżni przykro mi to powiedziec ale jeszcze bardziej
  • ~a tak może być?
    (2016-04-22 23:55)
    "Kobiety same wiedzą, co jest dla nich dobre. Nie jakaś głupkowata Młynarska, nie rabin, nie mułła, nie Donald Tusk, nie Szechter, nie Urbach, nie Kijowski, nie Maleńczuk, nie Piróg, tylko one same. Jesteś Polko mądra, zrozum to i nie pozwól, by decydowali za ciebie: zawiedziona sama sobą kobieta i głupi mężczyźni" - apeluje Paulina Młynarska.
  • ~ewa
    (2016-04-22 17:43)
    Jak może się wyrywać z radami kobieta, której doświadczeniem są tylko niedane związki i mężów 4 na stanie? Poucza innych, śmieszna
  • ~A