Gwiazda "Na dobre i na złe" podzieliła się z fanami swoją radością z faktu, iż jej kolega z planu został oczyszczony z zarzutów posiadania narkotyków. Baar na swoim profilu na Facebooku zamieściła więc obszerny post, w którym gratuluje koledze:

Cieszę się z Markiem Bukowskim. Moim partnerem z planu "Na dobre i na zle". Z dwóch powodów, o których krótko poniżej. Po pierwsze. Dobrzy, porządni ludzie, jak Marek, powinni byc jednak jakoś chronieni. Albo przez ludzi, albo przez historię. Albo przez Boga, kiedy żadna z tych dwóch pierwszych instancji nie działa. Dzisiaj cieszę się, że Marek, który stara się żyć porzadnie, najlepiej jak potrafi, a wiem to o Nim dobrze, że wychodzi ze strasznych tarapatów. Z tarczą. Nie na tarczy. [pisownia oryginalna]

Kamilla Baar musiała być bardzo rozemocjonowana sukcesem kolegi, bowiem dalsza część jej wpisu brzmi bardzo nieskładnie i chaotycznie:

Cieszę się także dlatego, że to prawnicy z kancelarii Mojego Piotra, z firmy prawniczej Kochański Zięba Rapala i Partnerzy, prowadzący tę sprawę od początku, od momentu kiedy po tej prowokacji, po tym, kiedy Marek przekazał tę sprawę zespołowi Tobiasza Szychowskiego, Partnerowi w Kancelarii Piotra, że wtedy to Oni spowodowali ten obrót spraw.

Aktorka kończy swoją wypowiedź równie chaotycznymi przemyśleniami:

Żadnych dowodów na winę Marka. A wyniki analiz, w tym DNA, wskazują na jakieś obce, inne niż Marek osoby... Które być może pakowały tę podrzuconą paczkę z narkotykiem, może wkładały ją do auta Marka... Tak się powinno zalatwiać sprawy w tym kraju. Ja cieszę się, że tak się stało tym razem. Że prawo każdego, tym razem Marka, do uchronienia swojego statusu, jako niewinnej osoby, udało się wykorzystać do końca. Do umorzenia postępowania karnego w tej sprawie.

Internauci błyskawicznie wychwycili brak ładu i składu w komentarzu Kamilli. Z aktorki zadrwiła także Karolina Korwin Piotrowska, która wpis Baar opatrzyła takim komentarzem:

najdłuższe zdanie w historii polskiego szołbizu EVER? #‎jakieśpytania‬ ‪#‎językposlkitrudnyjest‬ ‪#‎adwokatdiabła‬ ‪#‎Górniakniechsięschowa‬ ‪#‎iparęinnychgwiazd‬ ‪#‎kamilanaliderapeletonu‬