Paweł Małaszyński został ojcem. Aktor ukrywał ten fakt przed mediami

| Aktualizacja:
X

Paweł Małaszyński to kolejna polska gwiazda, która udowodniła, że jeśli naprawdę chce się utrzymać jakiś fakt z prywatnego życia w tajemnicy przed mediami, to można to zrobić. Aktor po raz drugi został tatą, o czym tabloidy dowiedziały się już po narodzinach dziecka.

Paweł Małaszyński należy do nielicznego grona osobowości show biznesu, które skutecznie chronią swoje życie prywatne. W ostatnim czasie, i tak dość wycofany z celebryckiego życia aktor, jeszcze bardziej usunął się w cień. Nie pojawiał się na bankietach, zrezygnował z roli w serialu "Lekarze", pojawiła się nawet plotka, iż rozważa zupełnie porzucenie zawodu aktora.

Tymczasem okazało się, że Małaszyński po raz drugi został ojcem. Aktor i jego żona, Joanna Chitruszko mają już 10-letniego syna Jeremiasza, i jak podaje "Super Express", niedawno na świat przyszedł nowy członek ich rodziny. Aktor ani myślał dzielić się radosną wieścią z mediami, te zaś dowiedziały się o fakcie, zupełnie przez przypadek. Okazało się bowiem, że jednemu z fotoreporterów udało się zobaczyć Małaszyńskiego, jak wraz z żoną zapakował do samochodu nosidełko i pojechał do lekarza na badania kontrolne.

W obliczu tego, jak długo Małaszyńskiemu udało się utrzymać w tajemnicy fakt narodzin drugiego dziecka, dość mało wiarygodnie wypadają inne polskie gwiazdy, które użalają się na brak prywatności.

Aktorowi i jego żonie serdecznie gratulujemy.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Super Express
  Powered by ContentStream
  • ~s.k.
   2014-03-15 21:21
   Naprawdę, kogoś to obchodzi?
  • ~JJ
   2014-03-15 01:30
   Gratulacje :)
  • ~Romek
   2014-03-16 05:57
   Gratulacje dla mamy i taty.
  • ~macia co maca
   2014-03-16 09:16
   pewnie listonosz mu robił za tego członka
  • ~Ktoś
   2014-03-21 12:43
   fajna urodę ma jego żona, taka dziecięcą, naturalną
  • ~do s.k.
   2014-03-17 06:01
   to po co cztasz???
  • ~Fakt taki
   2014-03-27 19:56
   Macia co maca:) tobie zrobił !to nie oznacza że każdy jest bez jajeczny!!
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.