Paweł Małaszyński został ojcem. Aktor ukrywał ten fakt przed mediami

| Aktualizacja:
X

Paweł Małaszyński to kolejna polska gwiazda, która udowodniła, że jeśli naprawdę chce się utrzymać jakiś fakt z prywatnego życia w tajemnicy przed mediami, to można to zrobić. Aktor po raz drugi został tatą, o czym tabloidy dowiedziały się już po narodzinach dziecka.

Paweł Małaszyński należy do nielicznego grona osobowości show biznesu, które skutecznie chronią swoje życie prywatne. W ostatnim czasie, i tak dość wycofany z celebryckiego życia aktor, jeszcze bardziej usunął się w cień. Nie pojawiał się na bankietach, zrezygnował z roli w serialu "Lekarze", pojawiła się nawet plotka, iż rozważa zupełnie porzucenie zawodu aktora.

Tymczasem okazało się, że Małaszyński po raz drugi został ojcem. Aktor i jego żona, Joanna Chitruszko mają już 10-letniego syna Jeremiasza, i jak podaje "Super Express", niedawno na świat przyszedł nowy członek ich rodziny. Aktor ani myślał dzielić się radosną wieścią z mediami, te zaś dowiedziały się o fakcie, zupełnie przez przypadek. Okazało się bowiem, że jednemu z fotoreporterów udało się zobaczyć Małaszyńskiego, jak wraz z żoną zapakował do samochodu nosidełko i pojechał do lekarza na badania kontrolne.

W obliczu tego, jak długo Małaszyńskiemu udało się utrzymać w tajemnicy fakt narodzin drugiego dziecka, dość mało wiarygodnie wypadają inne polskie gwiazdy, które użalają się na brak prywatności.

Aktorowi i jego żonie serdecznie gratulujemy.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Super Express
 • ~s.k.
  2014-03-15 21:21
  Naprawdę, kogoś to obchodzi?
 • ~s.k.
  2014-03-15 21:21
  Naprawdę, kogoś to obchodzi?
 • ~Romek
  2014-03-16 05:57
  Gratulacje dla mamy i taty.
AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.