Agnieszka Szulim jeszcze nie gotowa na nową miłość?

X

Agnieszce Szulim w ostatnim czasie przypisywano romans z Nergalem oraz synem dziennikarza, Jacka Żakowskiego. Tymczasem znajomi prezenterki twierdzą, że o żadnym związku nie może być mowy, bowiem Agnieszka wciąż leczy rany po rozstaniu z mężem.

Agnieszka Szulim rozstała się z mężem Adamem Badziakiem w ubiegłym roku i choć para od dawna żyje osobno, wciąż nie zdecydowali się na złożenie pozwu rozwodowego w sądzie. Zdaniem znajomych gwiazdy TVN, rozpad tego związku był dla niej dużym przeżyciem, a co za tym idzie, na nową miłość jest wciąż za wcześnie:

Agnieszka bardzo kochała męża i ciężko przeżyła rozstanie z nim. Jest za wcześnie, by myślała o układaniu sobie życia na nowo. Ona nie myśli nawet o tym, żeby przeprowadzić rozwód, a co dopiero wiązać się z kimś na poważnie i planować wspólną przyszłość – zdradza "Faktowi" przyjaciel gwiazdy.

Może więc decyzja Agnieszki Szulim o rozstaniu z mężem była zbyt pochopna?

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~Rob
   2013-07-25 19:23
   Celebryci nigdy nie są gotowi na wielką miłość bo w ich kręgach każdy pruje się z każdym i nie ma to nic wspólnego z miłością,
  • ~sss
   2013-07-25 19:32
   ale piękne słowa , każda celebrytka taka nioeszczesliwa a jak sie sypia w swoim gronie to wtedy jest ok , każdy wie ze dupy dają wszedzie nowy partner na planie nowe spotkania a potem jazda taki jest obraz naszych niby gwiazd
  • ~seba
   2013-07-25 20:20
   BOTOX Z PYSKA LITRAMI WYCIEKA .
  • ~misiek
   2013-07-28 07:37
   wybacz mi
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.