Pikej: W Polsce jest syf. Rządzą nami idioci

X

Piotr Kukulski ma coraz bardziej wygórowane ambicje. Plany podboju światowej sceny hip hopowej już mu nie wystarczają, teraz myśli także o "wyprowadzaniu Polski na zachodnie standardy" przez politykę.

Piotr Kukulski, który na potrzeby kariery rapera przyjął pseudonim Pikej, wyraził ostatnio na Facebooku swoje oburzenie stanem polskich pociągów:

Właśnie jadę sobie pociągiem pierwsza klasa, a jest brudno jak w chlewie nie chce myśleć jak wyglada klasa druga... To jest nie dopuszczalne ostatni raz pociągiem jechałem z 10 lat temu i nic sie tu nie zmieniło dalej jest syf!!!

Frustracja Pikeja skłoniła go do dalszej refleksji. Zaczął krytykować polski rząd:

Najgorsze jest to ze nic u nas nie jest takie jak na zachodzie ani drogi, pociągi, sklepy, urzędy, nawet porządku na ulicach nie mamy, wszędzie syf już nie mówiąc o przepisach drogowych i naszej policji... Rzadza nami w wiekszosci idioci, ktorzy na dodatek sa ignorantami i mysla tylko o wlasnej kieszeni... To jest naprawde smutne, mamy tak nieudolne rzady....:/

Na koniec przyszły raper numer jeden na świecie, podaje receptę na wyjście z tej dramatycznej sytuacji:

Chyba założe własna partie bo ktoś musi wyprowadzić ten kraj na zachodnie standardy!!!

Nie wiemy ile w tym żartu i kokieterii, a ile prawdziwych zamiarów Pikej. Obawiamy się jednak, że gdyby wszyscy prześmiewcy Kukulskiego, którzy obecnie "dla jaj" są jego fanami na Facebooku, z podobnych powodów na niego zagłosowali, celebryta mógłby osiągnąć sukces w wyborach.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Facebook
 • ~marko
  2013-06-25 22:07
  NASTĘPNY DEBIL NARODU WSTYD ŻENADA!!!
 • ~gość
  2013-06-25 21:26
  Nie ma co się oburzać : ten małolat ma rację ! W Polsce jest syf , rządzą idioci , policja to matoły (nawet zabójców swojego szefa nie umieją złapać) , a prokuratorzy to matoły do kwadratu .
 • ~qaduq
  2013-06-25 23:26
  Pikej . Udaj się do chlewa i zobacz , że świnia to czyste zwierzę , tylko człowiek trzyma je w brudzie . A świnia nie ma jak się zrewanżować nawet takiemu intelektualiście , bo jej mięso faszerują
AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.