Rozenkowie już po rozwodzie. Co ustalili?

2013-04-18 08:33 | Aktualizacja: 08:33
Małgorzata i Jacek Rozenek

Małgorzata i Jacek Rozenek / AKPA)

Małżeństwo Małgorzaty i Jacka Rozenków wczoraj znalazło swój formalny finał na sali sądowej. Rozwód, zgodnie z planami pary, orzeczono już na pierwszej rozprawie.

reklama


Jak podaje "Fakt" wczoraj w warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa Małgorzaty i Jacka Rozenków. Aktor i jego żona podpisali stosowne papiery i tym samym formalnie zakończyli swoje trwające 10 lat małżeństwo.

Małgorzata Rozenek zapowiadała w mediach, że pomimo decyzji o rozstaniu, ona i jej mąż zachowują przyjacielskie relacje i nie zamierzają robić sobie wzajemnych scen. Para wcześniej ustaliła podział majątku i kwestie związane z opieką nad dziećmi, dzięki czemu formalności związane z rozwodem trwały bardzo krótko i przebiegły bezproblemowo. W sądzie oboje zachowywali się bardzo spokojnie, nie było łez ani wzajemnych wyrzutów.

Z informacji podanych przez tabloid wynika, że synowie Małgorzaty i Jacka Rozenków pozostają z matką, z ojcem zaś będą spędzali co drugi weekend. Na utrzymanie dzieci aktor będzie ponoć płacił alimenty w wysokości 3 tys. złotych miesięcznie.

Choć Małgorzata i Jacek Rozenek z pewnością przeżywają obecnie trudny moment, to trzeba przyznać, że niewiele par w show biznesie rozstaje się w tak kulturalny sposób.reklama
Źródło: Fakt
Wypowiedzi: 2
  • ~fakt2013-04-18 19:51

    mam to w d...

  • ~SOBECKA2013-04-18 14:55

    Kretowinko świeże doopconko !


reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV