Zbigniew Zamachowski prosi byłą żonę o przebaczenie

2013-01-16 09:01 | Aktualizacja: 09:02
Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa

Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa / AKPA)

Od rozstania Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy minęło już wiele miesięcy, była żona aktora wciąż jednak przeżywa rozpad ich małżeństwa. Czy zraniona kobieta zdoła wybaczyć byłemu mężowi porzucenie rodziny?

reklama


Do rozstania gwiazdorskiej pary doszło rok temu. Zbigniew Zamachowski od razu związał się z dziennikarką Moniką Richardson, a Aleksandra Justa musiała obserwować, jak jej były mąż i jego nowa partnerka afiszują się ze swoją miłością w kolorowych mediach. Nic więc dziwnego, że Justa bardzo przeżyła całą sytuację. O dramacie, jaki przechodziła była żona aktora, poinformowała opinię publiczną Krystyna Janda, która pracuje z Justą w jednym teatrze. Wszystko wskazuje jednak na to, że byli małżonkowie będą pracowali nad odbudową swoich relacji.

Jak donosi "Fakt", Zbigniew Zamachowski postanowił bowiem zwrócić się do byłej żony z prośbą o przebaczenie. Powodem dla którego aktor zdecydował się pogodzić z byłą żoną, był ponoć bunt trójki ich wspólnych dzieci, które stwierdziły, że mają dość toksycznej relacji pomiędzy rodzicami i chcą, by oboje w końcu zaczęli normalnie ze sobą rozmawiać.

Jak na tę prośbę byłego męża zareagowała Aleksandra Justa?

Powiedziała mu, że rozumie tę ideę i dla dobra dzieci gotowa jest zrobić wszystko. Jednak potrzebuje czasu na zastanowienie się, czy jest gotowa się z nim regularnie widywać. Na początek na znak dobrej woli zaczęła go znów wpuszczać do domu – mówi "Faktowi" znajoma pary.

Jak sądzicie, czy Monika Richardson będzie zadowolona, że jej Zbyszek chce znów kontaktować się z byłą żoną?reklama
Źródło: Fakt
Wypowiedzi: 32
 • ~Rea2013-01-19 17:19

  To nie korniszon, to pyza

 • ~płatnik abonamentu rtv2013-01-17 00:44

  Nie chce mi się tyrać na alimenty Zamachowskiego.

 • ~bobek2013-01-17 00:18

  Niech płaci na kazde dziecko po 1000 zł i adyjos pomidory.Za to publiczne prowadzanie sie za rączke i nie tylko niech spada korniszon na drzewo.Ja bym nie przebaczyla za to publiczne upokorzenie.

 • ~moma2013-01-16 19:16

  Super to określiłeś "zenek" co sobą reprezentuje ta samica Richardson.Takie powinno się odstrzelać,że to łazi po ziemi.Nie ma to szacunku dla siebie.
  Szkoda dzieci,bo to one cierpią najwięcej.Nikt nie prowadzi badań,jak rozwody wpływają na dorastające,dorosłe dzieci.Jakie są relacje ich,kiedy zakładają swoje rodziny.On widocznie nałykał się za dużo wiagry.

 • ~Oburzony2013-01-16 18:49

  Co za bzdury. Zniżacie się już do poziomu szmatławców takich jak super expres. Kogo to do cholery obchodzi czy była żona zacznie rozmawiać z Zamachowskim?!

 • ~ZB2013-01-16 18:00

  Justa powinna go miec w nosie i z daleka omijac.
  Dzieci powinne sie jak najbardziej spotykac z ojcem.
  Ale ona nie musi.

 • ~Stif2013-01-16 18:00

  Słyszałem ...jak jedna pani...do drugiej pani w sklepie powiedziała...że Justa razem z dziećmi..."powinna go olać ciepłym moczem"...BARDZO...BARDZO brzydko, ale DOSADNIE...

 • ~kk2013-01-16 17:50

  w tym srodowisku to normalnosc---szkoda czasu by sie tym interesowac

 • ~xxx2013-01-16 17:42

  To jest ch.. nie chłop. To C
  ...ELEBRYTA (oni normalni nie są).

 • ~hehe2013-01-16 17:31

  powinna sobie kupić dużego groźnego psa obronnego, jestem pewien że pan Z. nie nachodziłby więcej rodziny


reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV