Maltretowana żona polskiego reżysera domaga się miliona złotych

| Aktualizacja:
X

Według orzeczenia sądu, znany polski reżyser Maciej D. przez 8 lat małżeństwa znęcał się nad swoją żoną Moniką. Kobieta, której po długiej walce udało się uzyskać rozwód, domaga się teraz podziału majątku oraz wysokich alimentów.

O sprawie rozwodu i rzekomym znęcaniu się nad żoną przez znanego reżysera, plotkarskie media pisały od dłuższego czasu. Jednak dopiero niedawno Monice Kwiatkowskiej-Dejczer udało się uzyskać upragniony rozwód po tym, jak sąd w oparciu o zgromadzone dowody uznał Macieja D. winnym wieloletniego znęcania się nad małżonką.

Monika Kwiatkowska-Dejczer nie zamierza jednak poprzestać na rozwodzie. Jak podaje "Rewia", była żona reżysera chce, by zasądzono jej wysokie alimenty oraz dokonano podziału majątku. Kobieta domaga się ponoć miliona złotych:

Te 10 lat wspólnego życia wyceniła na ponad milion złotych. Twierdzi, że to niewiele, biorąc pod uwagę, ile musiała znieść - potwierdza w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" znajomy Kwiatkowskiej-Dejczer.

Jak podaje "Rewia", Maciej D. będzie odwoływał się od wyroku, gdyż nie zamierza oddawać byłej żonie znacznej części swojego majątku.

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream
    • ~h
      2012-12-28 13:52
      pseudo celebryci w polsce to 99% koszernych cwaniaków
    • ~spostrzegawczy
      2012-12-28 13:32
      Przychodzi molestowana żona do seksuologa: "Panie doktorze, mój mąż ma penisa o długości 25 cm. No to pozazdrościć Pani, mówi lekarz. No tak Panie doktorze, ale mąż mnie nim nie kocha tylko wciąż nap...dala!
    • ~Gusiek460
      2012-12-28 14:43
      Co za idiotyzm i głupota , najpierw pisze się Maciej D. - by za chwilę można było przeczytać, że chodzi o Macieja Dejczera. A więc tajemnica danych ma obowiązywać, czy...mieszać ?
    • ~urzad skarbowy
      2012-12-28 15:26
      "Jak podaje "Rewia", Maciej D. będzie odwoływał się od wyroku, gdyż nie zamierza oddawać byłej żonie znacznej części swojego majątku."Czy ten milion to znaczna czesc majatku?
    • ~SINGIELKA
      2012-12-28 16:33
      POLKA POTRAFI !!!
    • ~urzad skarbowy
      2012-12-28 15:38
      "Jak podaje "Rewia", Maciej D. będzie odwoływał się od wyroku, gdyż nie zamierza oddawać byłej żonie znacznej części swojego majątku."Czy ten milion to naprawde wiekszosc jego majatku?
    • ~opinia
      2012-12-28 12:30
      Powinna go zostawić w jednych gaciach ! Tacy jak ten palant są zwolennikami PO! Tusk robił podobnie ! Dla takich powinny być specjalne klatki z napisem OPRAWCA , w których wystawiano by ich na widok publiczny !
    • ~Cezar
      2012-12-28 10:54
      to sensacja,że chce wysokich alimentów i podziału majatku,90% rzekomo skrzywdzonych przez swoich mężusi niewiniątek,a na prawdę chytrych,wyrachowanych diabłow w kobiecej skórze ,tego chce,bo to jest główny impuls popychający je do rozwodów[pseudoadwokaci od spraw rodzinnych,tylko zacierają ręce i rechoczą,rozanieleni]
    • ~Edward Sopot
      2012-12-28 09:31
      No nie !
      Za co ten 1 milion za bycie żoną ,
      Przecież wychodzenie za mąż nie jest przymusowe !

      Bierz się do roboty babo jedna !
      I jeszcze jedno panowie
      dziwki są tańsze
      Panowie nie myślcie nawet o żeniaczce
    • ~Wiesio bicz na PISmatołki
      2012-12-28 09:29
      Członek komitetu POparcia PO i Komorowskiego