Maltretowana żona polskiego reżysera domaga się miliona złotych

| Aktualizacja:
X

Według orzeczenia sądu, znany polski reżyser Maciej D. przez 8 lat małżeństwa znęcał się nad swoją żoną Moniką. Kobieta, której po długiej walce udało się uzyskać rozwód, domaga się teraz podziału majątku oraz wysokich alimentów.

O sprawie rozwodu i rzekomym znęcaniu się nad żoną przez znanego reżysera, plotkarskie media pisały od dłuższego czasu. Jednak dopiero niedawno Monice Kwiatkowskiej-Dejczer udało się uzyskać upragniony rozwód po tym, jak sąd w oparciu o zgromadzone dowody uznał Macieja D. winnym wieloletniego znęcania się nad małżonką.

Monika Kwiatkowska-Dejczer nie zamierza jednak poprzestać na rozwodzie. Jak podaje "Rewia", była żona reżysera chce, by zasądzono jej wysokie alimenty oraz dokonano podziału majątku. Kobieta domaga się ponoć miliona złotych:

Te 10 lat wspólnego życia wyceniła na ponad milion złotych. Twierdzi, że to niewiele, biorąc pod uwagę, ile musiała znieść - potwierdza w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" znajomy Kwiatkowskiej-Dejczer.

Jak podaje "Rewia", Maciej D. będzie odwoływał się od wyroku, gdyż nie zamierza oddawać byłej żonie znacznej części swojego majątku.

Udostępnij na Facebooku
 • ~h
  2012-12-28 13:52
  pseudo celebryci w polsce to 99% koszernych cwaniaków
 • ~spostrzegawczy
  2012-12-28 13:32
  Przychodzi molestowana żona do seksuologa: "Panie doktorze, mój mąż ma penisa o długości 25 cm. No to pozazdrościć Pani, mówi lekarz. No tak Panie doktorze, ale mąż mnie nim nie kocha tylko wciąż nap...dala!
 • ~Gusiek460
  2012-12-28 14:43
  Co za idiotyzm i głupota , najpierw pisze się Maciej D. - by za chwilę można było przeczytać, że chodzi o Macieja Dejczera. A więc tajemnica danych ma obowiązywać, czy...mieszać ?
AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.