Małgorzata Rozenek ukrywa swój prawdziwy wiek? Znajomi zdradzili że ma ...

X

Czarna passa Małgorzaty Rozenek i programu "Perfekcyjna Pani Domu" wciąż trwa. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że gospodyni show kłamie w kwestii swojego prawdziwego wieku. Znajomi gwiazdy TVN potwierdzają, że jest znacznie starsza niż twierdzi.

Małgorzata Rozenek w telewizyjnych wywiadach oraz na głównej stronie programu "Perfekcyjna Pani Domu" informuje, że ma 34 lata. Tymczasem jeden z plotkarskich portali dotarł do fragmentu talk show sprzed 2 lat, w którym nikomu nieznana jeszcze Małgorzata Rozenek była przedstawiona jako 41-letnia matka dwójki dzieci.

Stacja TVN i sama Małgorzata Rozenek zaprzeczają zarzutom o zafałszowanie wieku gwiazdki, tymczasem jak donosi "Życie na gorąco", na portalach społecznościowych pojawiają się wypowiedzi osób, które dobrze pamiętają Małgosię, wówczas jeszcze Kostrzewę z czasów podstawówki  i szkoły baletowej. Dawni znajomi perfekcyjnej pani domu potwierdzają, że urodziła si 1969 roku, a więc ma 43 lata.

Jak sądzicie, dlaczego Małgorzata Rozenek na potrzeby programu postanowiła odmłodzić się o 10 lat?

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Życie Na Gorąco
  Powered by ContentStream
  • ~agama pierwsza
   2012-11-02 13:53
   Ludzie! Czy u bas rzeczywiście nie ma nic ciekawszego do zakomunikowania niż wiek pani Rozenek? A wypchajcie się trocinami i tłuczonym szkiełkiem panowie dziennikarzyny!
  • ~ana
   2012-11-02 13:07
   do ny
   chyba niczego nie rozumiesz
  • ~ny
   2012-11-02 13:02
   mialbym prosbedo tych wszystkich ktorzy JA tak krytykuja... popatrzcie na te swoje ... zony i dziewczyny jak wygladaja???a prawda jest taka ze krytykuja mlodzi debile ktorzy kobiety nigdy nie mieli. wiec won od zadbanej i pieknej kobiety hamownio polska
  • ~WIELBICIEL
   2012-11-02 12:48
   Małgorzata Rozenek-Rosenstein ukończyła ZAOCZNIE wydział Prawa i Administracji UW. Teraz twierdzi, iż jest w trakcie robienia doktoratu.
   Pomimo całkowicie przeciętnej urody, starego jak na swoje 43 lata wyglądu (po przebyciu wielu operacji kosmetycznych!!!), debilizmu stworzonej przez siebie postaci Perfekcyjnej, koszmarnego "aktorstwa", niskiego IQ - kobieta ta jest lansowana przez TVN i inne media z nieprawdopodobna częstotliwością i siłą...
   Pytanie za 100 punktów: w jaki to znany sposób kobieta o niewyróżniającej się urodzie i marnej inteligencji może stać się osobą wykształconą, nieźle ustawioną finansowo, nachalnie lansowaną przez podstarzałych władców świata mediów ???
  • ~obserwator.
   2012-11-02 14:39
   I to jest cała filozofia obecnych mediów byle jakość !! ludzie kogo to interesuje
   ile ten dziwoląg ma lat ! przecież widać mimo rekonstrukcji historycznej !!! że to
   stara (d.pa ! ) ~( john- !) na pewno albo trzepałeś kapucyna bo na mądrego mi
   nie wyglądasz !!
  • ~ewa
   2012-11-02 14:46
   stara pudernica boi sikę starości wiec szaleje z operacjami plastycznymi
  • ~ONA
   2012-11-02 19:11
   Zawsze uważałam,że wygląda znacznie starzej niż na swój wiek,
   Teraz okazuje się, że ma 9 lat więcej, i tak właśnie wygląda,
   To smutne, bo okazuje się,że operacje cudów nie zrobią,
   I też  smutne, że jest w TV taki kult mlodości, że kobieta musiała kłamać w kwestii wieku
  • ~gosc
   2012-11-02 18:47
   toc to jakis stary karton po margarynie
  • ~emka
   2012-11-02 15:33
   To nie czarna passa tylko szczucie
  • ~xd
   2012-11-02 14:51
   Ile by nie miała, podoba Mi się ! ;)
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.