Małgorzata Rozenek ukrywa swój prawdziwy wiek? Znajomi zdradzili że ma ...

2012-11-02 08:52 | Aktualizacja: 08:52
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek (Fot. Aleksander Majdanski / Newspix)

Czarna passa Małgorzaty Rozenek i programu "Perfekcyjna Pani Domu" wciąż trwa. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że gospodyni show kłamie w kwestii swojego prawdziwego wieku. Znajomi gwiazdy TVN potwierdzają, że jest znacznie starsza niż twierdzi.



Małgorzata Rozenek w telewizyjnych wywiadach oraz na głównej stronie programu "Perfekcyjna Pani Domu" informuje, że ma 34 lata. Tymczasem jeden z plotkarskich portali dotarł do fragmentu talk show sprzed 2 lat, w którym nikomu nieznana jeszcze Małgorzata Rozenek była przedstawiona jako 41-letnia matka dwójki dzieci.

Stacja TVN i sama Małgorzata Rozenek zaprzeczają zarzutom o zafałszowanie wieku gwiazdki, tymczasem jak donosi "Życie na gorąco", na portalach społecznościowych pojawiają się wypowiedzi osób, które dobrze pamiętają Małgosię, wówczas jeszcze Kostrzewę z czasów podstawówki  i szkoły baletowej. Dawni znajomi perfekcyjnej pani domu potwierdzają, że urodziła si 1969 roku, a więc ma 43 lata.

Jak sądzicie, dlaczego Małgorzata Rozenek na potrzeby programu postanowiła odmłodzić się o 10 lat?





Źródło: Życie Na Gorąco
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 45
  • ~OLGA2013-12-02 14:55

    WIEM DOKŁADNIE ROZENEK MA 44 LATA -MOJA SZKOLNA KOLEZANKA

  • ~płk2013-08-24 10:33

    dziobałbym jak największego wroga!

  • ~czyja wiem2012-11-10 05:02

    mnie sie ona nie podoba, wygląda staro, sztucznie i sztywnie

  • ~Marcin2012-11-09 12:55

    Jak sądzicie, dlaczego Małgorzata Rozenek na potrzeby programu postanowiła odmłodzić się o 10 lat?

    Odp: Po to aby "Dziennik" miał o czym pisać gdy skończy się popyt na matkę madzi

  • ~gość2012-11-06 15:39

    zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że nieważne ile ta pani ma lat, ale jeśli podaje nieprawdziwy wiek, to moim zdaniem jest to, delikatnie mówiąc śmieszne. Tak samo, jak z Krzysiem Ibiszem. Guzik mnie obchodziło, czy poprawiał sobie urodę, czy nie ale te ciągłe jego zaprzeczania i udawadniania, że "wygładził" sobie zmarszki dietą i zdrowym trybem życia były żenujące i tyle w tym temacie.

  • ~autor2012-11-05 08:52

    ludzie po prostu jej nie lubia, a nie napastuja. Dlaczego nazywacie to zawiscia??? Mam takie prawo, ze nie czuje sympatii patrzac w ekran i tyle. Nie podoba mi sie baba, bo nie jest prawdziwa tylko wieje sztucznoscia i megalomania, ot co!

  • ~Patryk2012-11-05 08:31

    nie znaczenia ile ta kobieta ma lat, faktem pozostaje ze jest mega sztuczna, malo kobieca, jak dla mnie aseksualna, do tego bardzo arogancka. czasami sie nawet jakby zmusza, zeby byc milo na potrzeby telewizji.

  • ~andrzej2012-11-03 22:03

    Czarne owce krytykuja.

  • ~U S A2012-11-03 22:01

    Nie wazne ile ma lat wazne na ile wyglada a wyglada super super piekna babka.

  • ~Segnvingon.2012-11-03 11:54

    Tak czy siak. Dobra dupa, jak starsza to jeszcze lepiej. Na uj drążyć temat.