Małgorzata Rozenek ukrywa swój prawdziwy wiek? Znajomi zdradzili że ma ...

X

Czarna passa Małgorzaty Rozenek i programu "Perfekcyjna Pani Domu" wciąż trwa. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że gospodyni show kłamie w kwestii swojego prawdziwego wieku. Znajomi gwiazdy TVN potwierdzają, że jest znacznie starsza niż twierdzi.

Małgorzata Rozenek w telewizyjnych wywiadach oraz na głównej stronie programu "Perfekcyjna Pani Domu" informuje, że ma 34 lata. Tymczasem jeden z plotkarskich portali dotarł do fragmentu talk show sprzed 2 lat, w którym nikomu nieznana jeszcze Małgorzata Rozenek była przedstawiona jako 41-letnia matka dwójki dzieci.

Stacja TVN i sama Małgorzata Rozenek zaprzeczają zarzutom o zafałszowanie wieku gwiazdki, tymczasem jak donosi "Życie na gorąco", na portalach społecznościowych pojawiają się wypowiedzi osób, które dobrze pamiętają Małgosię, wówczas jeszcze Kostrzewę z czasów podstawówki  i szkoły baletowej. Dawni znajomi perfekcyjnej pani domu potwierdzają, że urodziła si 1969 roku, a więc ma 43 lata.

Jak sądzicie, dlaczego Małgorzata Rozenek na potrzeby programu postanowiła odmłodzić się o 10 lat?

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Życie Na Gorąco
  • ~agama pierwsza
   2012-11-02 13:53
   Ludzie! Czy u bas rzeczywiście nie ma nic ciekawszego do zakomunikowania niż wiek pani Rozenek? A wypchajcie się trocinami i tłuczonym szkiełkiem panowie dziennikarzyny!
  • ~ana
   2012-11-02 13:07
   do ny
   chyba niczego nie rozumiesz
  • ~ny
   2012-11-02 13:02
   mialbym prosbedo tych wszystkich ktorzy JA tak krytykuja... popatrzcie na te swoje ... zony i dziewczyny jak wygladaja???a prawda jest taka ze krytykuja mlodzi debile ktorzy kobiety nigdy nie mieli. wiec won od zadbanej i pieknej kobiety hamownio polska
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.