Małgorzata Rozenek swój perfekcyjny wygląd zawdzięcza operacjom?

| Aktualizacja:
X

Małgorzata Rozenek, znana również jako perfekcyjna pani domu, zachwyciła Polaków nie tylko swoim talentem do sprzątania, ale również zjawiskowym wyglądem. Choć sama zapewnia, że urodę zawdzięcza jedynie odpowiedniej pielęgnacji i zdrowej diecie, specjaliści twierdzą, że korzystała także z usług chirurgii plastycznej.

Perfekcyjnej urodzie Małgorzaty Rozenek postanowił przyjrzeć się "Super Express". Tabloid poprosił o opinię specjalistę, który stwierdził, że ingerencja chirurgii plastycznej w urodę gwiazdy TVN-u jest bardzo prawdopodobna:

Pani Rozenek wygląda perfekcyjnie. Widać, że z wielką dokładnością dba o wygląd skóry swojej twarzy. Wszystkie zabiegi wykonane zostały bardzo dobrze, a efekt jest taki, jaki powinien być, czyli naturalny - mówi "Super Expressowi" Piotr Kaszubski, właściciel warszawskiej kliniki medycyny estetycznej.

Jak sądzicie, czy taka zmiana wyglądu może być zasługą jedynie diety i kosmetyków? Czy może w wygląd Małgorzaty Rozenek faktycznie ingerował chirurg plastyczny?

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~sss.t
   2012-08-22 11:38
   Ha ha celebryci lansuja się sprzataniem. To zatrudnić ja jako sprzątaczkę bo widac tylko do tego się nadaje żałosna miernota. Tez mi rozrywka-oglądać jak ktoś sprzata!
  • ~marko
   2012-08-22 10:01
   POCZEKAMY KILKA LAT I WSZYSTKO WYJDZIE I ZOSTANIE POTWÓR
  • ~mario
   2012-08-22 09:21
   nie macie już o czym szmatławcy pisać?
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.