Reżyser "Matrixa" zmienił płeć. Oto Lana Wachowski

X

Bracia Wachowscy to duet słynnych reżyserów odpowiedzialnych miedzy innymi za kinowy hit "Matrix". Podczas promocji swojego najnowszego filmu, jeden z filmowców po raz pierwszy publicznie zaprezentował się po zmianie płci. Laurence Wachowski dziś nazywa się Laną i jest szczęśliwą kobietą.

Pierwsze oficjalne pojawienie się Lany Wachowski miało miejsce podczas nagrania promocyjnego wideo najnowszego filmu Wachowskich "Cloud Atlas". W klipie pojawili się reżyser Tom Tykwer, Andy Wachowski oraz Lana Wachowski, która urodziła się jako Lawrence.

Jak podają amerykańskie media, Wachwoski przyjmował żeńskie hormony i przeszedł operację zmiany płci. Dziś publicznie przedstawia się jako Lana, a z poniższego wideo można wywnioskować, iż czuje się świetnie w swojej nowej płci.

Jak podaje Huffington Post, seksualna tożsamość jednego z braci Wachowskich od lat była przedmiotem spekulacji amerykańskich mediów. Po tym, jak Lawrence rozwiódł się z żoną spekulowano, że reżyser lubi przebierać się w damskie ubrania. W 2003 roku po raz pierwszy pojawiła się informacja, iż Wachowski jest w trakcie procesu zmiany płci.

http://youtu.be/Njzfvg9JuUA

Udostępnij na Facebooku
  • ~ciotka serialka.
   2012-08-02 12:04
   Zboczek.
  • ~Calder
   2012-08-02 12:06
   Ma jajniki? Macicę? Chromosomy XX? Nie ? To znaczy po prostu, że jest facetem bez jaj.
  • ~dlycs
   2012-08-02 12:23
   Facet bez jaj.
   Każde badanie krwi, moczu czy DNA potwierdzi, że jest facetem :>
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.