Reżyser "Matrixa" zmienił płeć. Oto Lana Wachowski

2012-08-02 09:02 | Aktualizacja: 09:02
Lana Wachowski

Lana Wachowski / YouTube)

Bracia Wachowscy to duet słynnych reżyserów odpowiedzialnych miedzy innymi za kinowy hit "Matrix". Podczas promocji swojego najnowszego filmu, jeden z filmowców po raz pierwszy publicznie zaprezentował się po zmianie płci. Laurence Wachowski dziś nazywa się Laną i jest szczęśliwą kobietą.




Pierwsze oficjalne pojawienie się Lany Wachowski miało miejsce podczas nagrania promocyjnego wideo najnowszego filmu Wachowskich "Cloud Atlas". W klipie pojawili się reżyser Tom Tykwer, Andy Wachowski oraz Lana Wachowski, która urodziła się jako Lawrence.

Jak podają amerykańskie media, Wachwoski przyjmował żeńskie hormony i przeszedł operację zmiany płci. Dziś publicznie przedstawia się jako Lana, a z poniższego wideo można wywnioskować, iż czuje się świetnie w swojej nowej płci.

Jak podaje Huffington Post, seksualna tożsamość jednego z braci Wachowskich od lat była przedmiotem spekulacji amerykańskich mediów. Po tym, jak Lawrence rozwiódł się z żoną spekulowano, że reżyser lubi przebierać się w damskie ubrania. W 2003 roku po raz pierwszy pojawiła się informacja, iż Wachowski jest w trakcie procesu zmiany płci.






Źródło: Huffington Post
Wypowiedzi: 20
  • ~MD2013-10-31 23:54

    Nigdy nie będzie kobietą, bo wszystkie jego komórki w ciele mają i tak męskie chromosomy. Banda zboczeńców!

  • ~dindon2012-08-29 22:49

    fajna babka..

  • ~przywalmi2012-08-29 11:26

    A co Wam obchodzi jak ktoś żyje czy jako facet czy kobieta przyszywa obcina robi to za własne pieniądze i Wam G do tego żal dupę ściska że ma kasę i sławę czy chce być kobietą czy chłopem to jego sprawa do łózka Wam nie włazi jego małpy jego cyrk lepiej zajmijcie się Waszymi dusz pasterzami by nie gmerali;i łapami w majtkach dzieci

  • ~żustinio2012-08-02 18:59

    no i ch...j wam do tego czy ktoś czuje sie facetem czy kobietą! polaczkowskie bydło!!!

  • ~re:Bobbi2012-08-02 17:22

    Nikt cie przeciez o to nie prosi. Pani Grodzka nie ma na ciebie najmniejszej ochoty.

  • ~Bobi2012-08-02 17:15

    Ja bym go jednak nie przeleciał.

  • ~JP2012-08-02 16:32

    Wszedzie mozna Polacy! Tylko w Polszy pluje sie na grodzka.
    Za...y kraj!

  • ~benek2012-08-02 16:25

    co to jest to Huffington Post? Dziennik dla idiotow?

  • ~janusz pali.ot2012-08-02 14:48

    będzie kandydował do sejmu pod rękę z grodzkim

  • ~www2012-08-02 13:12

    Kiedyś, kiedy ludziom jeszcze nie wbito do głów poprawności politycznej takie osobniki zarabiały pieniądzew jako np. kobieta z brodą. Gawiedź zawsze cieszyły różne wynaturzenia (...i wyjmuje, ...niech ja skonam! leleputa zza dekolta! - jak śpiewał Stępowski)