Ewa Wachowicz zostanie kolejną żoną Zygmunta Solorza-Żaka?

2012-04-27 07:57 | Aktualizacja: 08:11
 Zygmunt Solorz-Żak

Zygmunt Solorz-Żak (Fot. Marcin Lobaczewski / Newspix)

"Super Express" przynosi dzisiaj prawdziwą rewelację. Twierdzi, że wie, kto zastąpi Małgorzatę Żak u boku Zygmunta Solorza-Żaka. To podobno Ewa Wachowicz - była Miss Polonia i gwiazda programu kulinarnego.



Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz
fot. AKPA

Anonimowy informator "SE" twierdzi, że Ewa Wachowicz już od pewnego czasu jest partnerką Zygmunta Solorza-Żaka.

- Są razem w życiu prywatnym, ale miliarder pomaga jej też w karierze - mówi.

Ewa Wachowicz rozwiodła się w 2006 roku z dziennikarzem Przemysławem Osuchowskim. Ma córkę Olę i prowadzi w Polsacie swój program kulinarny. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia.

Jak ustalił "Super Express":

- Zygmunt Solorz-Żak powinien dostać rozwód na pierwszej rozprawie. Małżonkowie od dawna nie mieszkają już razem, a ich prawnicy od wielu miesięcy pracują nad podziałem majątku wycenianego na 8 mld zł.

Oczywiście małżeństwo Wachowicz i Solorza to na razie jedynie spekulacje tabloidu. Ale być może rzeczywiście coś jest na rzeczy i miliarder będzie miał niebawem trzecią żonę.

Solorz-Żak i Małgorzata Żak byli małżeństwem przez 20 lat.

Quiz

Co wiesz o telewizji Polsat?

Jest jedną z najczęściej wybieranych przez Polaków stacji telewizyjnych. A co ty wiesz o Polsacie?

Rozpocznij Quiz

zobacz pozostałe quizy »





Źródło: Super Express
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 27
  • ~ona2012-05-09 22:39

    dlaczego ludzie interesuje kto z kim sypia. to ich intymna i prywatna sprawa. LITOŚCI. Każdy ma swoje życie iniech w nim robi co mu pasuje :) więcej tolerancji.

  • ~Pikuś2012-05-04 14:02

    No i co z tego, że brzydki? Ma kasę i może wszystko mieć - każdy by tak chciał

  • ~U S A2012-05-03 04:21

    On naprawde jest brzydki.

  • ~zbyszek2012-05-01 07:01

    znam takiego jednego w rzeszowie ktory systematycznie zmienia partnerki jest juz po 60-ce wiem od jego znajomego ze jego penis nawet w najlepszym wzwodzie jest zbyt elastyczny i dlatego uzywa wspomagaczy i po prostu wstydzi sie tego jak to w zyciu bywa wszystko kiedys sie konczy a zmiana partnerki moze i pomaga ale tylko na chwile przed 40 laty moj znajomy o imieniu benon powiedzial mi /mial wtedy okolo 60 lat/ ze panowie ku uciesze kobiet maja jeszcze paluszki i jezyczek dzisiaj jest jeszcze wiagra osobiscie nigdy jej nie probowalem a moj kolega powiedzial mi ze przyjemnosci mial z tego tyle co ruszajac kijem od grabii w mrowisku

  • ~archeopteryx2012-04-30 23:15

    Gratulacje! A które nazwisko panna młoda przybierze? Bo pan młody ma ich do wyboru z dziesięć (albo i lepiej). Sam pewnie nie wszystkie pamięta, a żadne oczywiście nie jest prawdziwe.

  • ~lubie balony2012-04-29 00:55

    Oczywiście małżeństwo Wachowicz i Solorza to na razie jedynie spekulacje tabloidu, to znaczy ze sie tylko dupcza w czasie przerwy obiadowej, ale tak poza tym to nic powaznego? Co za zgroza i zepsucie w tym polsacie

  • ~OLEK442012-04-28 23:17

    TU NIE MA CO KOMENTOWAĆ,ŻAŁOSNE TO WSZYSTKO.

  • ~Janusz2012-04-28 09:19

    Może pani Wachowicz spwoduje że Solorz zamknie te ciągle otwarte usta i przykryje zęby ktorych nie powstydziłby sie stary ogier.

  • ~KASA2012-04-28 06:45

    PAWLAK INNI I TERAZ TEN...
    W GLOWIE IM SIE OD KASY P...