• ~Emeryt
    (2014-09-27 19:30)
    Nr 11,taką samą minę miał Niesiołowski po zjedzeniu mirabelek.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-24 22:02)
    CHCECIE WYZSZE PENSJE ...?
    Prezes wam da nadrukuje i bedzie dla kazdego...ile chciecie 2 kg moze 3 kg papierkow..?
    PIS cyngle Robnad, Tofik , hofman i inne..
    To wlasnie Kaczynscy postulowali i domagali sie zwiekszenia deficytu i
    drukowania pieniedzy w czasie kryzysu.:) To byla ich podstawowa recepta antykryzysowa.:)
    Masz slaba czy wybiórcza pamiec?.:) Pomysl teraz co by sie stalo gdyby wtedy zastosowano
    sie do ich rad i postulatów? Otóz dlug bylby trzykrotnie wiekszy a inflacja dwucyfrowa...
    ..matolku pisowski.:
    Masz takie pojecie o ekonomii jak swinia o astronomii.:)
  • ~wPiSdu
    (2014-09-24 21:18)
    PiSdzielcy ujadają aż miło :)
  • ~applecham
    (2014-09-24 21:22)
    Marszałek co na taśmach rozmawiał o prostytutkach, genialnie
  • ~gosc
    (2014-09-24 21:26)
    No jak juz taki pajac zostall wybrany na marszalka sejmu to kompromitacja .Jak go widze to od razu mam przed oczami jego wypowiedzi na tasmach.

    Jak ra "sitwa " sie wynagradza,kiedy to sie skonczy? Mysle ze spoleczenstwo przy wyborach postawi kres tym pajacom.
  • ~zdRadek
    (2014-09-24 21:29)
    Co ci się durna opozycjo nie podoba? hę? Wbijcie sobie polaczki do tych swoich tępych łbów ten fakt że to ja jestem PAN! Jestem pan nie tylko na Chobielinie, bo to ja, JAAA ROBIŁEM LASKĘ AMERYKANOM!
  • ~Robnad
    (2014-09-24 21:34)
    Jak odbierze sie Kaczynskiemu wykorzystywanie wraku i tragedii do reklam wyborczych to zostanie
    z niczym, bo ten niedowartosciowany karzelek nie ma nic wiecej
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-24 21:29)
    PISIURY
    spuszczone ze smyczy tylko plugastwa produkuja i falszuja posty
    Wybuchowa mieszanka katolicyzm+ kumusza propaganda

    2 miliony zl w PIS-doo co roku...bo kurdupel moczy sie ze strachu...
    Ile PiS wydaje na ochrone prezesa Kaczynskiego? Dlaczego ochrona Kaczynskiego jest tak droga?
    Jaroslaw Kaczynski jest jedna z najlepiej ochranianych osób w panstwie.
    Wydatki na ochrone prezesa PiS wyniosly w 2012 roku grubo ponad 1.8 miliona zlotych
    Milion+ 800 000 zl na ochrone Jaroslawa Kaczynskiego i milion dla zaprzyjaznionej firmy – tak placi PiS. Dokumentacje partii za ubiegly rok przeanalizowal "Newsweek".

    PiS korzysta z uslug firmy Grom Group, zalozonej przez dwóch emerytowanych snajperów jednostki Grom. W ich ofercie znajduja sie uslugi bylych komandosów, oficerów sluzb specjalnych i funkcjonariuszy BOR.

    Kaczynskiego obstawia nawet 20 funkcjonariuszy, którzy strzega prezesa PiS wszedzie. Jezdza z nim po Polsce, zabezpieczaja spotkania z sympatykami, pojawiaja sie na wyborczych konwencjach i pilnuja jego domu.
    Z ustalen "Newsweeka" wynika, ze w 2012 roku PiS wydalo na ochrone prezesa prawie 1,7 mln zl. To srednio ok. 90 tys. zl na miesiac. Dodatkowo tygodnik podaje, ze tak wysoka stawka rzadko jest spotykana w branzy ochroniarskiej.

    Dodatkowo w dokumentacji partii sa tez slady po pieciu przelewach na laczna kwote ok. 1,8 mln zlotych, które trafily na konto niewielkiej spólki MTML. Jej prezesem i wspólwlascicielem jest Tomasz Pierzchalski, dyrektor warszawskiego biura europoslów PiS i czlonek rady Nowego Kierunku, fundacji kojarzonej z partia Kaczynskiego. MTML zajmuje sie dzialalnoscia sportowo-rekreacyjna oraz swiadczy uslugi marketingowe. Niestety nie wiadomo, za co partia Kaczynskiego przelala firmie ponad milion zlotych. Europosel Tomasz Poreba, szef kampanii PiS w 2011 r. nie ma pojecia o interesach Pierzchalskiego, swojego mlodszego kolegi. Gdy uslyszal o milionie przelanym na konto jego spólki, tylko jeknal: "O, Jezu…".

    To wlasnie Polska ...PIS !
    . Czy w tym Sejmie i senacie nie ma powaznych ludzi aby te pieniadze na ochrone Kaczynskiego przekazac na HOSPICJUM albo na leczenie dzieci z nowotworami. Kaczynski zapomnial co to '' BÓG -HONOR-OJCZYNA. On sie boii o wlasna du... a nie mysli o losie malych Polaków. Nie dziwie sie sam nie ma dzieci . Paranoja napisana PRAWEM i SPRAWIEDLIWOSCIA. To moralne dno !
  • ~krajanka
    (2014-09-24 21:34)
    Skojarzenia: karp czy bokser z przetraconym nosem? Jednym slowem fizjonomia raczej nieciekawa (glupawa)!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-24 21:38)
    No tak, wystarczy zrobić licencjat w Anglii i znać angielski, żeby w POlsce zajmować najwyższe urzędy.

    Jak to było? ,,Poddajcie się, albo będziecie martwi''? Do tego nie umie wiązać krawatów, ma wygląd przejrzałego ministranta i do tego bardzo lubi płacić służbową kartą kredytową.

    Ukraińcy do dzisiaj nie mogą przestać się śmiać...Niezły kabareciarz.
    Jaki kraj taki i marszałek, czyli kiepściuchno.
    Kiedyś Polska stała nierządem, teraz POlska nierządem leży.