• ~aK
    (2012-09-23 15:42)
    wszyscy goście wyglądają w tych swoich ubiorach jak kosmici.
  • ~ht
    (2012-09-23 20:01)
    bez ujecia z gory dopiero widac tych kurdupli po 155cm wzrostu. herbusiowa jak to wyglada haha
  • ~Oceniająca
    (2012-09-23 21:08)
    Państwo Młodzi oceniam na b.dobry . Super wyglądała p.Jolanta Kwaśniewska. Całą oprawę zepsuł mi widok Krzywonos - co za bezguście.
  • ~Stefan Maruda
    (2012-09-23 21:08)
    Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha, chociaż ukrywany przed mediami, stał się już medialnym wydarzeniem roku. Ślubu udzielił im ks. Arkadiusz Nowak., tak jak czerwonemu Wiśniewskiemu.
    Po rozstaniu z Magdą 11 lutego 2002 roku Michał bierze ślub cywilny z Martą Mandaryną Mandrykiewicz. Ceremonia odbyła się w 2003 roku w okolicach Bieguna Północnego i została sfilmowana przez stację TVN, a później wyemitowana.
    W 2005 roku w świetle reflektorów i na łamach prasy dzień po dniu rozpadało się jak ujmowały to media najbarwniejsze małżeństwo polskiego show biznesu. Miłość Michała i Marty Wiśniewskich nie przetrwała próby czasu.
    Po ciężkich chwilach spędzonych w samotności Michał postanowił raz jeszcze spróbować odnaleźć szczęście. Związał się z wokalistką zespołu Ich Troje Anią Świątczak z którą 29 lipca 2006 roku wziął ślub cywilny. Potem były kolejne laski i „ śluby”!
    Choć to nie jest regułą, to jednak historia lubi się powtarzać! Obym się mylił!
  • ~x
    (2012-09-23 21:07)
    Kto wpuścił tę czerwoną chołotę do kościoła - chyba jakiś TVN-owsko GW-niany ksiadz??
  • ~cyprys
    (2012-09-23 20:56)
    Tatuś komunista, ateista i agnostyk, zasłużony PZPR-owiec, nawet w Watykanie nie ukląkł podczas mszy, kiedy wszyscy klęczeli, a córunia bierze ślub w Katedrze Polowej Wojska Polskiego !!! Szczyt hipokryzji !!!
  • ~kibel
    (2012-09-23 20:47)
    Ola Bardacha - pięknie !
  • ~OBSERWATOR
    (2012-09-23 20:24)
    MENAŻERIA Z SZAMBA RODEM
  • ~Tofik
    (2012-09-23 20:23)
    re christ.
    Nie z Izraela, i nie Macierewicza a nazywa się Józef Bąk. I nie jest to zmyła, bo jego ojciec wziął ślub nie tak dawno temu.
  • ~Dagmara
    (2012-09-23 20:13)
    Goowno mnie obchodzi impreza u komuszych POpłuczyn