Jak czytamy w "Fakcie":

O tym że w "Tańcu z gwiazdami" zatańczą Katarzyna Herman i Weronika Marczuk pisaliśmy kilka dni temu. Teraz udało nam się dowiedzieć, kto będzie naszym pięknym gwiazdom partnerował na parkiecie. Weteran show TVN, czyli Rafał Maserak w 13-tej edycji będzie uczył tańca Kasię Herman.

Weronice natomiast tajniki gorącej rumby czy eleganckiego tanga zdradzi ulubieniec pań, czyli Jan Kliment (37 l.). Obie pary miały już okazję się poznać. A że obydwaj panowie są bardzo ambitni, prawdopodobnie wkrótce rozpoczną też treningi na sali.

Jak udało nam się dowiedzieć jesienny "Taniec z gwiazdami" ma być wyjątkowy. Producenci za punkt honoru postawili sobie ściągnięcie do niego znanych nazwisk. Póki co lepiej radzą sobie z płcią piękną. Już wiadomo, że we wrześniu na parkiecie wirować dla nas będą Katarzyna Zielińska, Anna Wendzikowska i Katarzyna Pakosińska.

Niestety spory problem sprawiają panowie, którzy nie garną się na parkiet. Nawet wysokie gaże nie są w stanie przełamać ich niechęci do nauki gorącego passo doble. Pewnym kandydatem jest na razie tylko Staszek Karpiel Bułecka, czyli bratanek sławnego Sebastiana. Filip Bobek na którego TVN bardzo liczył, ostatecznie odmówił, tłumacząc się brakiem czasu i problemami zdrowotnymi.

>>>Polska aktorka zafarbowała włosy za 380 zł