• Donald Tusk z rodziną/Twitter @adam_abramczyk Fot. Kasia Tusk z książki "Make photography easier"
  Fotografia Donalda Tuska z zarostem "wpadła" na Twittera i wzbudziła liczne komentarze internautów. A wam, jak się podoba?
 • Adam Hofman
  Karierę w polityce rozpoczynał ze sporą liczbą dodatkowych kilogramów - później naprzemiennie chudł i znów przybierał na wadze. Choć proces metamorfozy trwał kilka lat, to ostateczny efekt jest piorunujący. Szczupła twarz, lekki zarost… Oto całkowicie odmieniony Adam Hofman!
 • Andrzej Krzywy
  Andrzej Krzywy promuje jedzenie drugich śniadań. Wokalista pojawił się przed studiem „Dzień Dobry TVN”, gdzie razem z innymi gwiazdami, zachęcał do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych. Widzów TVN-u zaskoczył nowy wizerunek muzyka... Zobacz zdjęcia!
 • Broda
  Wyniki tych badań raczej nie spodobają się brodaczom. Może nawet spowodują zmiany w trendach. Bo kto chciałby mieć zarost, którego czystość porównywana jest do toalety?
 • Nergal, Kędzior i Lukas Tarka
  Adam Nergal Darski i Piotr Kędzior Kędzierski zostali ambasadorami oraz jurorami konkursu Discovery Channel "TURBObroda w TURBOpiątek", w którym mogą wziąć udział wszyscy dumni ze swojego zarostu faceci.
 • Mężczyzna
  Golenie brzytwą jest dużo bardziej skuteczne niż maszynką do golenia, a także sprawia, że później zarost rośnie wolniej. Dlatego mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług golibrody. W czasie zabiegu profesjonalnego golenia mogą się także zrelaksować.
 • Golibroda
  Codziennie rano robią to miliony mężczyzn w Polsce. Wodząc swoją jednorazówką po skórze, nie domyślają się nawet, że golenie zarostu, wiązało się kiedyś z czymś więcej niż tylko spędzeniem przymusowych 5 minut przed lustrem. Wynalezienie maszynki do golenia i pianki pod ciśnieniem zamkniętej w aluminiowej puszcze, mocno strywializowało proces, który kiedyś był zarezerwowany tylko dla wybranych.
 • Co rujnuje życie towarzyskie?
  Sprawiają, że wstydzimy się spotkać ze znajomymi, poznawać nowych ludzi, odwiedzać rodzinę. Niektóre stają się uciążliwe dla całego otoczenia przypadłości, które nas atakują.
 • HyperFlex
  Golarki rotacyjne HyperFlex są najbardziej zaawansowaną technologicznie serią Remington. Zapewniają całkowicie nowe podejście do golenia elektrycznego. Unikalny kąt nachylenia, zwiększona powierzchnia oraz bardzo duża elastyczność głowicy (do 360°) gwarantuje wyjątkowo wygodne oraz bardzo precyzyjne golenie.
 • Braun °CoolTec
  Codzienne golenie już nigdy nie będzie takie samo. Nowa, rewolucyjna golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia zapewni arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze. Braun °CoolTec to najnowsza golarka do golenia na sucho.