• Styl loftowy
  Co moda może mieć coś wspólnego z wystrojem wnętrz? Co łączy ubiór z urządzaniem mieszkania? – preferencje Polaków postanowiła zbadać Kantar Millward Brown na zlecenie salonów Agata.
 • Mieszkanie
  Liście to jeden z najgorętszych trendów obecnie panujących we wnętrzach. Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna magazynu "Dom i wnętrze", opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o sposobach na wykorzystanie liści w domu. "Tkaniny i tapety są doskonałym sposobem na metamorfozę wnętrza" - powiedziała.
 • Małe miasto
  Niektóre miejscowości, położone niedaleko wielkich aglomeracji, będą zyskiwać mieszkańców; przyczyną jest m.in. migracja rezydencyjna - uważa dr Witold Śmigielski z zakładu Demografii i Gerontologii Społecznej UŁ.
 • Pupa i piękne miejsca
  Pokaż swoją pupę w "pięknych okolicznościach przyrody" i pochwal się nią w sieci. To nowy trend, który zdobywa coraz większą popularność na Instagramie. Ludzie z całego świata wrzucają zdjęcia swoich pośladków na profil Cheeky Exploits. Zobaczcie efekty...
 • Załamany mężczyzna w garniturze
  PKB globalnej gospodarki spowalnia. Dlaczego? I jak ten trend odwrócić? To może być naprawdę trudne. Światowe rządy znienawidziły globalizację i wcisnęły hamulec gospodarczego rozwoju: protekcjonizm.
 • Pierre Cardin
  Kolekcja przygotowana przez markę Pierre Cardin na wiosnę i lato 2015 czerpie inspiracje z klimatów retro i pozwala poczuć atmosferę francuskiego stylu życia. Dzięki wyszukanym i ujmującym detalom ubrania Pierre Cardin są odzwierciedleniem elegancji współczesnego faceta i kreatywności młodego mężczyzny. Linia na nowy sezon jest pełna kontrastów – vintage i nowoczesność tworzą energiczną mieszankę odpowiednią dla każdego.
 • Reserved
  Trend marrocan regata to podróż nad afrykańskie wybrzeże. Sportowy, miękki styl w ciepłych żółcieniach, brązach i czerwieniach inspirowany bogactwem kolorów przypraw. Kolorystyka uzupełniona jest niebieskością i czernią marokańskiego wybrzeża. Niewątpliwie trend stawia na wygodę w luźnym, lekkim wydaniu.
 • mok-bang
  Internet to bezkresne siedlisko wszelkiej maści dziwactw i absurdów. I kiedy zaczynamy wierzyć, że żadna z rodzących się tam mód, nie jest nas już w stanie zaskoczyć, pojawia się "mok-bang", czyli ekstremalna odmiana zjawiska zwanego food-porn. Jesteście zdezorientowani? My także, ale postaram się wytłumaczy, na czym polega ten nowy trend.
 • Obuwie szyte ręcznie
  Hogl – austriacka marka obuwia – to jedna z niewielu firm obuwniczych, która obuwie szyje ręcznie. Dzięki temu każdy model wykonany jest z ogromną precyzją. Obuwie idealnie dopasowuje się do stopy, a chodzenie w nim jest czystą przyjemnością. Co więcej, marka Hogl wykorzystuje najwyższej jakości skóry.
 • Rodzina - zdjęcie ilustracyjne
  Stworzyliśmy potwora. Powodzenie społeczne zaczęło zjadać własne dzieci. Bo jak długo można się ścigać na to, kto jest bardziej w trendzie?