• Surfing
  Brazylijski surfer Rodrigo Koxa popłynął u wybrzeży Nazare w środkowej Portugalii na fali o wysokości 24,38 m (80 stóp), czym ustanowił rekord świata - poinformowała Liga Światowa Surfingu.
 • Mick Fanning
  Trzykrotny mistrz świata w surfingu Mick Fanning, który podczas zawodów przeżył atak rekina, kończy karierę. 36-letni Australijczyk po raz ostatni zaprezentuje się w imprezie Rip Curl Surf Pro, która odbędzie się w dniach 28 marca-8 kwietnia.
 • Siostry Ellie-Jean i Holly-Sue Coffey
  Cieszą się większą popularnością niż niejedna czołowa surferka, choć na swoim koncie nie mają jeszcze żadnych spektakularnych osiągnięć… Siostry Ellie-Jean i Holly-Sue Coffey startują w zawodach surfingowych na całym świecie, a na swoim profilu w sieci udowadniają, że sportsmenki to niezwykle ponętne kobiety.
 • Surferzy na brzegu oceanu
  Opaleni ludzie przechadzający się w strojach kąpielowych po ciepłej plaży, wysokie fale niosące surferów, którzy jak gdyby nigdy nic wpadają do wody i wracają z powrotem na białe, pieniste grzbiety… Nie tym razem! Dzisiaj pokażemy Wam kilka miejsc do uprawiania zimowego surfingu, od najcieplejszego zaczynając, na arktycznych kończąc. Przygotujcie się na orzeźwiający, zimny prysznic.
 • Azory to raj dla surferów. Nawet w grudniu, a zwłaszcza teraz
  Północnej Europie grozi orkan Aleksandra, a tymczasem na portugalskich Azorach surferzy korzystają ze sprzyjających wiatrów i poskramiają gigantyczne fale. Choć słowo "gigantyczne" nie do końca oddaje ich ogromu... Zobaczcie ZDJĘCIA.
 • Maks Żakowski i Tomek Janiak
  Zawodnicy ze światowej czołówki kitesurfingu, Maks Żakowski i Tomek Janiak (Mistrzowie Polski i v-ce Mistrzowie Świata w formule Kiterace ) opowiedzieli o wpływie technologicznych nowinek na wyniki sportowe kitesurferów i przyszłości kitesurfingu. Oto nowości, na które warto zwrócić uwagę...
 • Windsurfing
  Jesteś maniakiem nowych technologii i uwielbiasz aktywność na świeżym powietrzu? Sprawdź nasze propozycje wakacyjnych gadżetów, które zwiększą bezpieczeństwo Twoich letnich rozrywek w każdym miejscu!
 • Chuck Patterson
  Chuck Patterson uważa się za pierwszego człowieka, który potrafi utrzymać się na nartach wodnych, nie będąc holowanym przez łódź. Specjalnie przygotowany do tego nowego sportu sprzęt, pozwala ślizgać się na fali podobnie jak robią to surferzy. Zobacz wideo!
 • Surfing
  45-letni Garrett McNamara ustanowił nowy rekord świata w surfingu. Mężczyzna surfował na fali o wysokości 30 metrów, bijąc tym samym swój własny rekord. Zobacz jego wyczyn u wybrzeży Portugalii.
 • Torah Bright
  Piękne kobiety podejmują się rywalizacji także w sportach o wysokim ryzyku kontuzji. Portal krush.com przedstawił listę najseksowniejszych sportsmenek reprezentujących ekstremalnie trudne dyscypliny sportu. Zobacz galerię!