• Porsche Cayenne Turbo poprzedniej generacji
  Nie milkną echa tragicznego wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków za kierownicą Mercedesa, Ferrari i Porsche. W zdarzeniu zginął 57-letni Słowak prowadzący Skodę Fabię. Dziennik.pl zapytał Komendę Główną Policji o konsekwencje dla tych piratów, gdyby do podobnej sytuacji doprowadzili w Polsce. Na jaw wychodzą też nowe szczegóły dotyczące przeszłości kierowców z Polski... Teraz sąd wyższej instancji podjął decyzję w sprawie pozostałych dwóch polskich kierowców. 
 • Sąd
  Na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata skazał wałbrzyski sąd dwóch policjantów. Byli oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci bezdomnego, ale sąd uznał, że są winni tylko przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków służbowych.
 • Filip Łobodziński
  "Są rzeczy, których nie rozumiem. W kategorii całego świata – nie rozumiem cierpienia, które do niczego nie prowadzi. Gdyby Bóg rzeczywiście musiał zabrać młodą osobę, to mógł to zrobić w sposób nagły, poprzez wypadek na przykład. A nie kosztem kilkuletniego cierpienia. To jest niegodziwe" - mówi Filip Łobodziński w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. Jego córka, 21-letnia Marysia, odeszła w 2015 roku po długiej walce z chorobą.
 • Ferrari 458 Italia i Mercedes C43 AMG
  "Negatywną energię postanowiliśmy przekuć w działanie i zorganizowaliśmy zbiórkę, aby pomóc poszkodowanej rodzinie w tym trudnym momencie, a jednocześnie okazać szacunek i kondolencje" - mówi dziennik.pl Piotr Ziarkowski pomysłodawca akcji wsparcia żony i syna kierowcy, który zginął w wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków. Teraz słowacka policja oficjalnie dziękuje za ten gest i pomoc z polskiej strony.
 • Mercedes C43 AMG i Ferrari 458 Italia
  Sąd w Dolnym Kubinie na Słowacji zdecydował o aresztowaniu Marcina L., polskiego kierowcy Porsche Cayenne, który zderzył się ze Skodą. Jej kierowca zginął w wypadku. Przybrana matka kierowcy Ferrari wpłaciła do sądu 20 tys. euro kaucji. Kierowca Mercedesa, który prowadził peleton luksusowych aut, został ukarany mandatem.
 • Szwedzka policja
  Zaginiona w niejasnych okolicznościach w Sztokholmie 24-letnia Polka Adrianna K. nie żyje - poinformowała w środę szwedzka policja. Zwłoki kobiety znaleziono w stołecznej dzielnicy Bromma.
 • Porsche Cayenne Turbo poprzedniej generacji
  Słowacka policja podała nowe fakty w sprawie wypadku w okolicy miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Szalona jazda Ferrari, Mercedesa i Porsche na polskich numerach zakończyła się tragedią - zginął kierowca Skody, który podróżował z rodziną. Jak ustalił dziennik.pl Mercedesem kierował polski dziennikarz. "Jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy takiej brawury jazdy naszym autem" - mówi nam dr Ewa Łabno-Falęcka, dyrektor ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Mercedes-Benz Polska.
 • Charles Aznavour podczas koncertu we Włoszech w 2009 roku
  Nie żyje jeden z najsłynniejszych w historii piosenkarzy. Legenda francuskiej i światowej sceny muzycznej, ale i aktor zmarł mając 94 lata.
 • Skala trzęsienia ziemi
  Liczba ofiar piątkowego trzęsienia ziemi o magnitudzie 7,5 w mieście Palu na indonezyjskiej wyspie Sulawesi wzrosła w sobotę do 384 - podały władze. Setki osób są ranne; tysiące domów jest uszkodzonych bądź zniszczonych. Wiele osób utonęło wskutek tsunami.
 • Marty Balin
  Współzałożyciel i wokalista zespołu Jefferson Airplane Marty Balin zmarł w wieku 76 lat w Tampa, na Florydzie - poinformował w piątek jego rzecznik Ryan Romenesko. Artysta zmarł w drodze do szpitala. Przyczyna śmierci jest nieznana