• Smartfon podłączony do WiFi
  Podczas Wigilii wykorzystanie aplikacji shoppingowych spadło o 75 proc. Chętniej korzystaliśmy z programów do robienia zdjęć i blogowania. W święta większą popularnością cieszą się również aplikacje randkowe – dowiadujemy się z raportu opracowanego przez spółkę Cloud Technologies, która w czasie rzeczywistym obserwuje aktywność użytkowników urządzeń mobilnych.
 • Para
  Psychologowie podkreślają, że kluczowy wpływ na wybór życiowego partnera mają trzy kwestie: zgodność odnośnie hierarchii wartości, zbieżne przekonania i podobne cechy osobowości. Nie bez znaczenia jest także wygląd zewnętrzny. Zanim podejmie się ważną życiową decyzję, trzeba uświadomić sobie, że w związku nie chodzi o to, by zmieniać drugą osobę. Nie ma więc sensu wiązać się z kimś, kto zupełnie do nas nie pasuje.
 • Modelka
  Kobiety sztukę uwodzenia mają opanowaną do perfekcji. Męską uwagę przyciągają odpowiednio wyeksponowane atuty figury, intrygująca osobowość, a nawet... miejsce pracy! Są kobiece zawody, którym mężczyźni nie mogą się oprzeć… Oto ranking damskich profesji, które najbardziej imponują facetom.
 • Gorące Azjatki
  Portale randkowe prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie nowych użytkowników. W sieci bez większych problemów znajdziecie chociażby serwis dla Azjatek, które gustują w europejskim typie urody... Oto zdjęcia urodziwych singielek!
 • Seksowne nudystki
  Samotne nudystki, pragnące znaleźć partnera, który będzie podzielał ich styl życia, mają w internecie idealne miejsce dla siebie... W sieci bez większego problemu wyszukać można portale randkowe dla miłośników nagiego relaksu... Oto gorące, samotne nudystki!
 • ślub małżeństwo wesele
  Jak najłatwiej znaleźć partnera czy partnerkę? Na to pytanie odpowiedzi może udzielić statystyka. Oto, w których miastach najłatwiej będzie rozpocząć nowy związek.
 • Tomasz Lis
  Za Tomaszem Lisem panny sznurem - tak miało być, gdy przed laty studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Karolina Korwin Piotrowska w swojej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu" pisze, że jej koleżanki szalały na punkcie "nordyckiego blondyna".
 • Królowa Zofia
  Hiszpańska królowa Zofia pozwała największy w świecie randkowy portal dla zamężnych par (tzw. swingers). Portal, reklamując swe usługi, opublikował jej fotomontaż z mężczyzną z obnażonym torsem - donosi "Times".
 • Will Smith
  Gwiazda filmów "Faceci w czerni" Will Smith, oprócz dwójki synów Jadena i Treya ma jeszcze córkę Willow. Ostatnio aktor przyznał, że nic go tak nie denerwuje jak chłopcy adorujący jego córkę. Smith jest o Willow piekielnie zazdrosny...
 • Masz iPhone'a? Obejdziesz sie smakiem
  Za sprawą serwisu randkowego Match.com zorganizowano badania, których celem było zaobserwowanie zależności między typem smartfona, a życiem towarzyskim jego użytkowników - wyniki już opublikowano. Sprawdź co twój telefon mówi o tobie.