• Maciej Zień i Aneta Kręglicka
  Żadna z dotychczasowych kolekcji Macieja Zienia nie wywołała tyle medialnego szumu, co ostatnia. Niestety rozgłos nie był spowodowany wysokim poziomem projektów, a faktem, iż kreator postanowił zorganizować pokaz mody w kościele. Po fali oburzenia tym pomysłem, po raz pierwszy głos zabrał sam jego autor.
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska
  Choć uwaga gości skupiona była na modelkach przechadzających się po wybiegu, spośród widzów największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszyła się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Nie bez powodu - aktorka, choć nie włożyła wzorzystej sukni z wielkim dekoltem czy ogromnym rozcięciem, pokazała seksapil i młodzieńczy luz.
 • Pokaz kolekcji Hermana Shalumova podczas Russian Fashion Week
  W Moskwie właśnie rozpoczął się Tydzień Mody, podczas którego czołowi rosyjscy projektanci zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Jednym z pierwszych był pokaz Hermana Shalumova. Wieczorowe suknie i luksusowe futra to coś, co eleganckie kobiety lubią najbardziej. Zobacz kolekcję, która zachwyci wielbicielki luksusu, a jednocześnie wzbudzi wściekłość obrońców praw zwierząt.
 • Anja Rubik i Kate Moss na pokazie Louis Vuitton
  Przesycona bielą, eteryczna i dziewczęca kolekcja domu mody Louis Vuitton została zaprezentowana podczas paryskiego Tygodnia Mody. Pokaz tak potężnej marki nie mógł odbyć się bez niespodzianek. Największą z nich z pewnością było pojawienie się na wybiegu weteranki Kate Moss
 • Lady Gaga
  Każdy artysta potrzebuje swojej muzy. Tak kontrowersyjny twórca, jak  Nicola Formichetti, dyrektor kreatywny domu mody Thierry Mugler musiał znaleźć sobie odpowiednią kandydatkę do tej roli. Nikogo nie zdziwił zatem fakt, że wybór padł na Lady Gagę.
 • Po Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie przyszła kolej na Tydzień Mody w Paryżu. W programie znalazły się aż 92 pokazy, które odbędą się w najelegantszych dzielnicach miasta. Jak co roku, nie zabraknie niespodzianek, debiutów i kontrowersji.
 • Scarlett Johansson
  Scarlett Johansson uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Fani jej urody twierdzą, że bez względu na to jaką ma fryzurę, makijaż i kreację, zawsze wygląda zachwycająco. Czy w klimatach retro również jej do twarzy?
 • Kolekcja Prada na sezon wiosna/lato 2012
  W najbliższym, wiosenno-letnim sezonie dom mody Prada stawia na klimat z lat 50. Motyw kultowego cadillaca, plisowane spódnice i pin up girl. Podczas trwającego właśnie Tygodnia Mody w Mediolanie, Miuccia Prada zaprezentowała stylową kolekcję z delikatnym przymrużeniem oka. Oto propozycje jednego z najsłynniejszych włoskich domów mody na sezon wiosna/lato 2012.
 • Gucci - kolekcja na sezon wiosna/lato 2012
  Podczas mediolańskiego tygodnia mody swoją kolekcję na sezon wiosna/lato 2012 zaprezentowała między innymi marka Gucci. Wbrew ogólnej tendencji, projektantka Frida Giannini zaproponował ciemną i stonowaną kolorystykę połączoną z intensywnymi wzorami. Propozycje Gucci skierowane są dla silnych, pewnych siebie i odważnych kobiet. Oto, jak prezentuje się najnowsza kolekcja jednego z najsłynniejszych włoskich domów mody.
 • Calvin Klein wiosna 2012
  Pastelowe kolory, proste kroje i naturalizm w roli głównej. Projektant Francisco Costa, który odpowiada za najnowszą kolekcję słynnego domu mody, postanowił podkreślić bardziej eteryczną i subtelną naturę kobiety. Zobacz najnowszą kolekcję Calvin Klein na wiosnę 2012, zaprezentowaną podczas New York Fashion Week.