• Piotr Woźniak-Starak
    Dzieci polskich bogaczy najczęściej rezygnują ze studiów w Polsce. Korzystając z pozycji rodziców, wybierają drogie, prestiżowe uczelnie za granicą, na których koszt edukacji sięga nawet 100 tys. zł rocznie. Zobacz galerię!
  • Ks. Kazimierz Sowa od początku kierował kanałem Religia.TV
    Z końcem stycznia 2015 roku znika kanał Religia.tv. Stacja, która miała być telewizyjną przeciwwagą dla TV Trwam o. Tadeusza Rydzyka nie zarabia na siebie, nie udało się też znaleźć nowego inwestora. Takich nietrafionych telewizyjnych inwestycji koncern z siedzibą przy ul. Wiertniczej ma na koncie więcej. Bezwzględnie zamykał wszystkie kanały, które nie przyjęły się na rynku.
  • Mariusz Walter z synem, Piotrem
    W TVN kończy się pewna era. Piotr Walter, syn Mariusza Waltera, twórcy komercyjnej stacji po 11 latach odchodzi z zarządu stacji. Swoje przejście do Grupy ITI Piotr Walter tłumaczy realizacją planu sukcesji po ojcu
  • Kuba Wojewódzki ma w stacji TVN bardzo wysoką pozycję, którą zawdzięcza ponoć głównie Edwardowi Miszczakowi. Jednak jak donosi "Na żywo", dyrektor programowy, który doznał ostatnio poważnej kontuzji nogi, w najbliższej przyszłości może nie mieć szansy obrony swojego pupila. Czy pod jego nieobecność, mniej przychylny Kubie Piotr Walter wyrzuci jego program z anteny TVN-u?