• Dominika Kulczyk
  Są piękne, wykształcone i… dobrze urodzone. Jako posiadaczki znanych nazwisk i dziedziczki olbrzymich fortun, nie muszą przejmować się finansami, jednak część z nich zapewnia, że działa na własne konto. Oto córki polskich milionerów.
 • Nowi celebryci w polskim show biznesie
  Show biznes to dość hermetyczna branża, która niechętnie wita nowe twarze. Publiczność jednak żądna jest świeżej krwi, dlatego co jakiś czas na salonach pojawiają się debiutanci. Oto kilka postaci aspirujących do roli celebryty w polskim show biznesie. Mają szansę na karierę?
 • Najlepsze partie w Polsce
  Są piękni, młodzi, utalentowani i mają w perspektywie ogromne fortuny. "Fakt" opublikował ranking dzieci polskich milionerów, które zdaniem tabloidu, stanowią najlepsze partie w Polsce.
 • Dorota Soszyńska i Nicole Soszyńska
  Ze względu na to, że na co dzień Nicole Soszyńska przebywa raczej poza granicami Polski, rzadko mamy okazję oglądać ją na rodzimych salonach, ale zawsze, kiedy się na nich pojawi, zwraca uwagę fotografów i przyciąga wzrok gości. Zobaczcie śliczną córkę polskich milionerów.
 • Nicole Soszyński to córka Doroty i Wojciecha Soszyńskich, twórców kosmetycznej marki Oceanic. 25-latka właśnie otworzyła w błysku fleszy swój ekskluzywny butik w Warszawie. Czy śladem Grycanek będzie kolejną celebrytką na warszawskich salonach?
 • Kayah i Agata Młynarska
  To nieprawda, że kobieta po "40" traci urodę i życiowy wigor. Wystarczy spojrzeć na supermodnie ubrane, uśmiechnięte i doskonale wyglądające Agatę Młynarską oraz Kayah, żeby przekonać, że to wierutne bzdury!