• NIEZWYKŁA SESJA ZDJĘCIOWA. PACJENTKI Z NOWOTWORAMI PIERSI
  BRA Day – Breast Reconstruction Awareness, akcja występująca w Polsce pod nazwą Dniem Informacji o Rekonstrukcjach Piersi to sposób na pokazanie, że kobiety, które walczą z nowotworem piersi lub już z nim wygrały, też potrafią być piękne i zachwycać urokiem. Specjalną sesję fotograficzną z udziałem pacjentek – obecnych i byłych – zorganizowała 5 września w Teatrze Powszechnym w Łodzi Fundacja "Pełną Piersią na rzecz Rozwoju Rekonstrukcji Piersi". Za obiektywem stanęła Monika Szałe, fotografka specjalizująca się w portretowaniu gwiazd.
 • Modelki i trumna
  Nagie modelki i trumny? Takie połączenie to już znak firmowy Zakładu Przemysłu Drzewnego Lindner.
 • Okladka najnowszego "Playboya"
  "Playboy" wraca do publikowania nagich zdjęć. Ostatnie takie sesje w czasopiśmie ukazały się w grudniu 2015 roku. Cooper Hefner, dyrektor kreatywny pisma przyznał, że to było złe posunięcie.
 • Kalendarz Lindner 2017
  W Poznaniu zaczęły się targi branży funeralnej Memento, podczas których swoją premierę będzie miała nowa edycja wzbudzającego wiele emocji kalendarza firmy Lindner. A w nim? Zobaczcie sami...
 • Daniella Chavez
  Na zdobycie sławy potrzebowały zaledwie 90 minut… Wystarczyło, że znalazły się na stadionowej trybunie. Dziś reklamują znane marki, błyszczą na salonach i nie przestają kusić. Oto najgorętsze kibicki, które stały się popularne dzięki meczom piłki nożnej.
 • Piękne Amerykanki
  Na co dzień wykazują się sprawnością i odwagą, doskonale radzą sobie z bronią i nie straszna im walka w obronie ojczyzny... Po godzinach dają upust swojej kobiecości. Z dala od koszar twarde komandoski zrzucają mundur i odsłaniają swoje ponętne ciała, którymi chwalą się na specjalnym profilu na Facebooku. Zobacz zdjęcia!
 • RKC Waalwijk
  Władze holenderskiego klubu RKC Waalwijk wiedzą co zrobić, aby nawet najnudniejszy mecz przyciągnął tłumy kibiców. W walentynki piłkarzy ostatniego zespołu drugiej ligi oraz ich rywali wprowadziły na murawę roznegliżowane modelki. Choć nie przyniosły gospodarzom szczęścia, to zarówno kibice jak i piłkarze byli zachwyceni.
 • Aniołki Victoria's Secret
  Modelki pracujące dla jednej z najpopularniejszych marek w świecie mody, zaprezentowały pełen profesjonalizm podczas najnowszej, plażowej sesji zdjęciowej. Dziwne pozy, kuse stroje i skwar nie zrobiły na nich wrażenia... Oto jak aniołki Victoria's Secret prezentowały się na wyspie St. Barth!
 • Calendar Girls UK
  Najgorętsze brytyjskie modelki glamour wzięły udział w stworzeniu serii erotycznych kalendarzy… W kolekcji „UK Calendar Girls” znajdziemy wydawnictwa wypełnione po brzegi zdjęciami takich gwiazd modelingu jak Lucy Pinder czy Alice Goodwin.
 • Cruisin Calendar 2016
  To obowiązkowa pozycja dla zagorzałych pasjonatów jazdy na motocyklu. Kalendarz z udziałem najpiękniejszych posiadaczek cruiserów pojawił się już na rynku. Oto, czego można się po nim spodziewać...