• Pistolet Vis
  W drugiej połowie przyszłego roku Fabryka Broni "Łucznik" w Radomiu ma rozpocząć produkcję legendarnego Visa. To odpowiedź zakładu na duże zainteresowanie pistoletem rynku cywilnego i kolekcjonerów broni.
 • Pistolet P99
  Tysiąc sztuk pistoletów samopowtarzalnych P99 dostarczy polskiej policji Fabryka Broni „Łucznik”. W czwartek w Radomiu podpisano umowę w tej sprawie. Nowa broń zastąpi przestarzałe technologicznie pistolety P 64 i P 83.
 • Lufa karabinu
  Wyjątkową popularnością cieszą się w tym roku targi broni w Kijowie. Stoiska polskich firm odwiedzają przedstawiciele władz oraz ochotnicy, którzy biorą udział w operacji antyterrorystycznej.
 • Pistolet maszynowy PM-06
  Fabryka Broni „Łucznik” przymierza się do sprzedaży broni na amerykańskim rynku. Do tej pory udało się zarejestrować spółkę, która zajmie się dystrybucją produktów radomskiego zakładu, jednak w planach jest również uruchomienie linii produkcyjnych.
 • Fabryka Broni "Łucznik"
  Radomianie zamknęli inwestycję i uroczyście oddali do użytku nowe budynki Fabryki Broni. Po ponad 90 latach zmieni się miejsce produkcji polskiej broni strzeleckiej. Zobacz zdjęcia!
 • Wbicie łopaty pod budowę nowej siedziby Fabryki Broni "Łucznik"
  Zgodnie z planami, nowa siedziba Fabryki Broni „Łucznik” ma zostać wybudowana do stycznia 2014 roku. Będą w niej produkowane pistolety samopowtarzalne oraz modułowy system broni strzeleckiej. Inwestycja pochłonie 100 mln zł.
 • Łucznik
  Rafał Dobrowolski (Stella Kielce) wywalczył w amerykańskim Ogden drugą kwalifikację dla Polski do turnieju łuczniczego Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie. Polak przegrał w finale z Eliasem Malave (Wenezuela) 2:6.
 • Strzelnica
  Powstająca w Radomiu nowoczesna fabryka broni strzeleckiej ma kontynuować tradycje Łucznika. Bumar planuje produkować w niej lufy do karabinów dla koncernów z całego świata.
 • W nowych murach wprowadzony zostanie tzw. modułowy system broni strzeleckiej (MSBS)
  Stary zakład radomskiego Łucznika pamięta czasy jeszcze sprzed II wojny światowej. Przez dziesiątki lat spółka nie miała szans na samodzielne wypracowanie środków na wybudowanie nowego. W końcu do projektu udało się przekonać Agencję Rozwoju Przemysłu, która zarządza położoną nieopodal starego zakładu podstrefą Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 • Ręczny karabin maszynowy Negev - strzela ogniem pojedynczym i seriami. Posiada podwójny mechanizm zasilania. Lufa szybkowymienna z regulatorem gazowym, zakończona jest tłumikiem płomieni
  Nowa broń nie jest pomysłem radomian, lecz firmy Israel Military Industries. Nasza fabryka ma z izraelską spółką umowę, która przewiduje promocję, produkcję części i montaż karabinu w Polsce.