• SMS
  Białoruska firma SvetlogorskKhimvolokno zaprezentowała etui antypodsłuchowe. Pomysł jest bardzo prosty - polega na włożeniu telefonu do pokrowca wykonanego z materiału węglowego i szczelnym jego zamknięciu.
 • Telefon komórkowy
  Operatorzy mają dwa miesiące na rozpoczęcie rejestracji kart przedpłaconych i czas do 2 stycznia 2017 r. na jej zakończenie. Potem wielu klientów może czekać wyłączenie telefonu.
 • HTC 10
  Stabilizacja obrazu we frontowej kamerce, długi czas pracy na baterii, doskonały procesor, świetny dźwięk, perfekcyjne wykonanie – zaprezentowany dziś flagowy model HTC 10 ma pomóc tajwańskiej firmie wyjść z kryzysu.
 • Wieża telefonii komórkowej
  Promieniowanie elektromagnetyczne jest wszędzie. Nie sposób żyć z dala od niego. Jeśli jednak chcielibyśmy wyeliminować je ze swojego życia, powinniśmy wyrzucić z domu telewizor, nie używać suszarki do włosów, zrezygnować z komórki, a nawet omijać osoby, które rozmawiają przez telefon. Tylko po co to robić? Czy są w ogóle jakieś dowody na to, że elektrosmog szkodzi zdrowiu?
 • Lumia 950 XL
  Do flagowego mobilnego produktu Microsoftu próbowałem się przekonać przez 3 tygodnie. Pełen dobrych chęci porzuciłem Androida i zanurzyłem się w najnowszy kafelkowy ekosystem czyli Windows 10. I niestety im dłużej w nim tkwiłem, tym coraz więcej braków i niedoróbek wychodziło na jaw.
 • Samsung Galaxy S6 Edge+
  Ostatnio stanąłem przed nie lada wyzwaniem. Oto miałem odpowiedzieć na proste z pozoru, choć jednocześnie prowokacyjne pytanie: „Jaki kupić smartfon. Ma służyć nie tylko do dzwonienia i SMS-owania, ale podkreślać pozycję społeczną posiadacza”. Przez lata odpowiedź była oczywista - iPhone. Ale to już przeszłość. Teraz król prestiżu nazywa się Samsung Galaxy S6 Edge+.
 • Telefon komórkowy
  Ministerstwo Obrony Narodowej rozesłało instrukcje do wszystkich jednostek, by oficerowie uważali na dziwne telefony z Rosji.
 • Motorola G2
  Ten telefon jest nudny jak flaki z olejem. To jego wada i zaleta jednocześnie. Po spędzonych z nim dwóch tygodniach wiem, że nie mogę oczekiwać od niego wodotrysków, ale też, że mnie nie zawiedzie.
 • MyPhone hammer AXE LTE
  Gdybym był prezesem dużej firmy budowlanej, kupiłbym ten telefon nie tylko dla pracowników, ale i dla siebie. Tak, żeby wszyscy by wiedzieli, że nie jestem szpanerem, tylko człowiekiem ceniącym ciężką pracę.
 • Lumia 640 XL
  Jeśli nie macie sporo gotówki, a chcecie mieć telefon z dużym ekranem i nie boicie się systemu Windows – Lumia 640 XL jest dla was. W innym wypadku – może doprowadzić was do białej gorączki.