• Daniela Hantuchova
  34-letnia była słowacka tenisistka dba o swoich fanów. Daniela Hantuchova zamieściła na Instagramie kilka zdjęć ze specjalnej sesji zdjęciowej do kalendarza. 
 • Daniela Hantuchova
  Daniela Hantuchova ostatnio musiała odpocząć od tenisa. Słowaczka zmagała się z kontuzją. Jednak teraz po rehabilitacji wróciła do zdrowia. Przerwa od gry i treningów nie wpłynęła źle na jej formę. Wręcz przeciwnie. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie, które umieściła na jednym z portali społecznościowych. 
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska przegrała w ćwierćfinale tenisowego turnieju WTA w Auckland w Nowej Zelandii. Polka uległa Amerykance Lauren Davis 6:2, 2:6, 1:6 i odpadła z turnieju.
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska awansowała do drugiej rundy tenisowego turnieju WTA w Auckland w Nowej Zelandii. Polka w meczu pierwszej rundy pokonała Włoszkę Francescę Schaivone 6:4, 7:5.
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska wyeliminowała rozstawioną z numerem szóstym Słowaczkę Danielę Hantuchovą 6:4, 7:5 w pierwszej rundzie turnieju WTA Tour na twardych kortach w amerykańskim Carlsbadzie. Był to trzeci pojedynek tych tenisistek.
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska wylosowała rozstawioną z numerem szóstym Słowaczkę Danielę Hantuchovą w pierwszej rundzie turnieju WTA Tour na twardych kortach w amerykańskim Carlsbadzie (z pulą nagród 740 tysięcy dolarów). Będzie to trzeci pojedynek tych tenisistek.
 • Porażka debla Radwańska-Hantuchova w Wimbledonie
  Agnieszka Radwańska i Daniela Hantuchova nie zdołały awansować do czwartej rundy turnieju wielkoszlemowego na kortach trawiastych w Wimbledonie (pula nagród 14,6 mln funtów). Para polsko-słowacka przegrała z Hinduską Sania Mirzą i Rosjanką Jeleną Wiesniną 4:6, 3:6.
 • Debel Radwańska-Hantuchova w III rundzie Wimbledonu
  Agnieszka Radwańska i Daniela Hantuchova awansowały do trzeciej rundy turnieju wielkoszlemowego na kortach trawiastych w Wimbledonie (pula nagród 14,6 mln funtów). Polsko-słowacki debel pokonał Natalie Grandin z RPA i Czeszkę Vladimirę Uhlirovą 4:6, 6:4, 6:4.
 • Daniela Hantuchova
  Liderka światowego rankingu Caroline Wozniacki odpadła z wielkoszlemowego turnieju na paryskich kortach im. Rolanda Garrosa (pula nagród 17,052 mln euro). W trzeciej rundzie Dunka polskiego pochodzenia przegrała ze Słowaczką Danielą Hantuchovą 1:6, 3:6.