• Ewa Chodakowska
  Ewa Chodakowska ma figurę, o której marzą tysiące jej fanek. Ostatnio popularna trenerka postanowiła zdradzić, ile ważą jej perfekcyjne kształty. Wiele kobiet może być zaskoczonych tą informacją.
 • Anna Mucha
  O tym, jak ważny w show biznesie jest perfekcyjny wygląd, przekonała się ostatnio Anna Mucha. Aktorka dostała ponoć od swoich pracodawców zadanie zrzucenia kilku nadprogramowych kilogramów.
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
  Jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd, do tego bezspornie utalentowana, i to na wielu płaszczyznach. Ostatnio wielkim sukcesem okazał się jej występ w przebojowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który zaowocował ofertami pracy. A ona sama? Pogodna, uśmiechnięta - Katarzyna Skrzynecka to kobieta spełniona. A że ma kilka kilogramów więcej niż wychudzone modelki? I co z tego???
 • Joanna Krupa
  Joanna Krupa dziś jest uznawana za jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd. Okazuje się jednak, że modelka nie zawsze miała tak idealną figurę. Jak wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, w początkach swojej kariery była uzależniona od środków przeczyszczających.