• Adrienne Koleszar
  Na jej widok przestępcy nie powinni uciekać... Niemiecka policjantka Adrienne Koleszar chętnie chwali się na Instagramie swoją figurą. 
 • Kawa i gazeta
  Kawa to nie tylko kuszący napój pod względem walorów smakowych. Ziarna pomogą zwalczyć cellulit oraz cienie pod oczami. Napój wspomaga odchudzanie, przyśpieszając przemiany metaboliczne. Dlaczego warto jeszcze wypijać filiżankę kawy dziennie?
 • Keeley Hazell
  Jedyny ranking, w którym nie mają szans ani "ulepszane" silikonem gwiazdki kina, ani wychudzone modelki! Portal spike.com opublikował listę gwiazd posiadających największe naturalne biusty. Zobacz galerię!
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
  Jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd, do tego bezspornie utalentowana, i to na wielu płaszczyznach. Ostatnio wielkim sukcesem okazał się jej występ w przebojowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który zaowocował ofertami pracy. A ona sama? Pogodna, uśmiechnięta - Katarzyna Skrzynecka to kobieta spełniona. A że ma kilka kilogramów więcej niż wychudzone modelki? I co z tego???
 • Kobieta w biurze
  Pracownicy urzędów i firm, całe dnie uwięzieni za biurkami, powinni zrezygnować z krzeseł i pracować na stojąco dla własnego zdrowia. Jest to również korzystne dla figury - przekonuje ekspert. Na stojąco tworzyli Ernest Hemingway, Vladimir Nabokov i filozof Immanuel Kant.