• Dod, Agnieszka Szulim, Renata Kaczoruk
  Wiosna zbliża się do kraju nad Wisłą wielkimi krokami, co zmobilizowało celebrytki do zatroszczenia się o sylwetki. Zobacz, jak szykują się do tego, by już za kilka miesięcy olśniewać w bikini.
 • Ćwiczenia
  Początek roku to czas, kiedy wyznaczamy nowe cele i podejmujemy się kolejnych wyzwań. Dla wielu osób jest to moment, w którym postanawiają zawalczyć o wymarzoną sylwetkę. Pierwszy krok to wybór odpowiedniego treningu. Jak wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj ćwiczeń oraz osiągnąć najlepsze efekty?
 • Katarzyna Krzeszowska
  Na swoim koncie ma już tytuł Miss Polski 2012, a teraz spróbowała swoich sił w wyborach Miss Grand International 2015. Choć nie dostała się do półfinału, to została okrzyknięta posiadaczką najpiękniejszej figury świata. Oto jak prezentuje się Katarzyna Krzeszowska!
 • Klaudia Halejcio i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami"
  Klaudia Halejcio, zdaniem jurora Michała Malitowskiego, to czarny koń tej edycji "Tańca z gwiazdami". Młodziutka aktorka świetnie radzi sobie na parkiecie i podejmuje coraz trudniejsze wyzwania. Na dzisiejszy odcinek, wraz z partnerem, Tomaszem Barańskim przygotowuje bardzo trudną figurę. Zobacz, jak radzi sobie na treningu.
 • Mężczyzna
  Ciężkie treningi i brak widocznych efektów skutecznie zmniejszają motywację. Zamiast rezygnować z siłowni skorzystaj z pięciu sposobów, dzięki którym szybko zobaczysz w lustrze spodziewane zmiany.