• Alessandra Ambrosio
  Jeden z najpopularniejszych aniołków Victoria’s Secret doskonale wie jak podnieść temperaturę, gdy za oknem szaro i zimno. Na okładce grudniowego wydania magazynu „Maxim” pojawiła się Alessandra Ambrosio i to w całkowitym negliżu…
 • Seksowne Azjatki
  Utarło się przekonanie, że posiadają drobne, filigranowe ciałka, które z całą pewnością nie dorównują krągłościami sylwetkom apetycznych Europejek... Nic bardziej mylnego! Oto Azjatki, które mają się czym pochwalić! Zobacz galerię!
 • Wytatuowane modelki
  Topowe modelki zazwyczaj decydują się na niewielki tatuaż wykonany tak, aby nie rzucał się w oczy... Są jednak dziewczyny, które z pięknie ozdobionego ciała zrobiły swój znak firmowy... Zobacz koniecznie!
 • Seksowne zawody
  Pielęgniarka, stewardesa, nauczycielka... Zastanawiacie się które z zawodów najintensywniej wpływają na męską wyobraźnię? Oto, jak przedstawicielki najgorętszych zawodów świata pozowały do kalendarza, ubrane jedynie w kuse bikini! Zobacz zdjęcia!
 • Mistrzowie drugiego planu plażują
  Pojawiają się nieoczekiwanie, dodając wakacyjnym wspomnieniom odrobiny humoru... Mistrzowie drugiego planu docierają do wszystkich wakacyjnych kurortów, by w zabawny sposób, wypełniać tło fotografii urlopowiczów... Zobacz zdjęcia!
 • Joanna Tuczyńska
  Słowiańskie wdzięki Joanny Tuczyńskiej znane są w całych Niemczech. Polka robi tam karierę modelki, jednak największy jak do tej pory rozgłos przyniósł jej związek z legendarnym niemieckim piłkarzem, Lotharem Matthaeusem. Zobacz galerię!
 • Trening w bikini
  Jeżeli masz piękne ciało i nie wstydzisz się trenować w kusym staniku, możesz przystąpić do projektu "bikini girl workout". Ślicznotki z całego świata przesyłają jednej z amerykańskich agencji modelek, zdjęcia wykonane podczas treningu... Zobacz koniecznie!
 • Danielle Sharp
  Na okładce nowego CKM-u pojawi się biuściasta piękność z Londynu. Modelka Danielle Sharp zaliczyła już rozbierane sesje zdjęciowe m.in. w magazynie „Nuts” i „FHM”… Teraz jej fotki trafiły do polskiego magazynu. Zobacz koniecznie!
 • Amber Rose
  Była partnerka Kanye Westa potrafi pielęgnować popularność nawet po zakończonym związku z gwiazdą rapu. Rose publikuje w sieci odważne zdjęcia, na których paraduje w skąpym bikini lub topless. Oto, co można obejrzeć na jej Instagramie!
 • Gaby Ramirez
  Gaby Ramirez to meksykańska dziennikarka sportowa pracująca dla stacji Fox Sports. Przez fanów sportu uznawana jest za jedną z najseksowniejszych prezenterek w historii. Zobacz galerię!