• Kristen Stewart
  Sesje zdjęciowe gwiazd, których ciała zasłania jedynie szlafrok lub ręcznik, to pomysł jednego z najpopularniejszych obecnie fotografów, Mario Testino. Jak dotąd, do odważnego występu przed obiektywem udało mu się namówić m.in. Britney Spears, Kate Moss czy Kristen Stewart. Zobacz koniecznie!
 • Laura Lux
  Emily Sears i Laura Lux to niezwykle ponętne gwiazdy Instagrama, które postanowiły walczyć z męską niewiernością… Na swoich profilach publikują odważne zdjęcia, na których prezentują swoje wdzięki, a jeśli jakiś „fan” okaże się zbyt natarczywy… kontaktują się z jego żoną.
 • Pascal Craymer
  Kreacje, w których pojawia się na salonach są z reguły bardzo seksowne i nie pozostawiają wiele dla wyobraźni, ale tym razem jej stylizacja zaskoczyła nawet fotoreporterów… Kiedy brytyjska celebrytka Pascal Craymer wybiegała z jednej z londyńskich restauracji, jej misternie upięta sukienka niespodziewanie odsłoniła prawie wszystko… 
 • Monika Ordowska
  Zasłynęła jako była partnerka Piotra Zelta, który okazał się nie być ojcem jej dziecka... Po burzliwym rozstaniu z aktorem, Monika Ordowska wraca do show-biznesu. Była Miss Warszawy wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej i pojawiła się topless na okładce CKM.
 • Emilia Clarke
  Końcówka roku to zawsze czas podsumowań i rankingów, a magazyny dla facetów prześcigają się w publikowaniu zestawień najpiękniejszych i najgorętszych kobiet na świecie. Tym razem magazyn „Esquire” wybrał najseksowniejszą kobietę roku! Oto ona!
 • 2016 Vet Calendar
  Studenci weterynarii na Sydney University postanowili wesprzeć ofiary suszy na terenie Australii, sprzedając swoją własną publikację. Zorganizowali w tym celu sesję zdjęciową, z której zdjęcia trafią do odważnego kalendarza na 2016 rok. Oto jak prezentują się australijskie studentki...
 • 2016 Foxy Hunters Calendar
  Dzięki pierwszym sześciu edycjom kalendarza udało się zebrać ponad 100 tys. funtów na cele charytatywne, dlatego piękne brytyjskie amazonki kontynuują swoje dzieło. Roznegliżowane pasjonatki jazdy konnej pojawiły się w nowej, tym razem czarno-białej odsłonie kalendarza. Zobacz koniecznie!
 • Chanel Preston
  Wydawać by się mogło, że praca w filmach pornograficznych zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet o idealnym ciele i wyjątkowej urodzie. Prawda jest zupełnie inna... Okazuje się, że przeciętny użytkownik portali dla dorosłych prawdopodobnie nie rozpoznałby aktorki poza planem zdjęciowym. Zobacz galerię!
 • Alessandra Ambrosio
  Jeden z najpopularniejszych aniołków Victoria’s Secret doskonale wie jak podnieść temperaturę, gdy za oknem szaro i zimno. Na okładce grudniowego wydania magazynu „Maxim” pojawiła się Alessandra Ambrosio i to w całkowitym negliżu…
 • Grudniowy Playboy z kalendarzem
  Playmates są wieczne! Piękne, seksowne, a co najważniejsze WCIĄŻ NAGIE amerykańskie króliczki "Playboya" wzięły udział w nowym projekcie. W grudniowym numerze męskiego magazynu znajdziecie ekskluzywny kalendarz na rok 2016 ze zdjęciami Gavina O'Neilla.