• Anna Matysiak
  Anna Matysiak, aktorka grająca w serialu „Klan”, pojawiła się na okładce najnowszego numeru pisma „CKM”. Piękna brunetka zdecydowała się odsłonić wszystkie swoje tatuaże podczas rozbieranej sesji zdjęciowej… Zobacz koniecznie!
 • Dominika Wodzianka Zasiewska
  Zadebiutowała w programie Kuby Wojewódzkiego jako seksowna hostessa, która bez skrępowania chwaliła się swoim ponętnym ciałem. Po krótkiej przerwie ponownie pojawiła się na salonach, jednak mało kto ją rozpoznał… Oto jak zmieniła się Dominika Wodzianka!
 • Paula Tumala
  Nowa edycja kalendarza "CKM" jest absolutnie wyjątkowa. W tym roku wydawcy przygotowali go wspólnie z producentem napoju energetycznego. Pozują w nim trzy zjawiskowe polskie dziewczyny: Paula Tumala, Anita Sikorska i Katarzyna Pereg i to one znalazły się również na okładce magazynu. Dla wielu kultowy, wielki kalendarz ścienny na 2016 rok do kupienia tylko z nowym numerem miesięcznika "CKM"!
 • Klaudia Wiśniowska
  Na okładce wrześniowego numeru magazynu "CKM" pojawi się zjawiskowo piękna pogodynka Superstacji, Klaudia Wiśniowska. 23-letnia absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim może pochwalić się tytułem Wicemiss Polski 2012 i Wicemiss Globe 2013.
 • Danielle Sharp
  Na okładce nowego CKM-u pojawi się biuściasta piękność z Londynu. Modelka Danielle Sharp zaliczyła już rozbierane sesje zdjęciowe m.in. w magazynie „Nuts” i „FHM”… Teraz jej fotki trafiły do polskiego magazynu. Zobacz koniecznie!
 • Ola "Mishon" Kasprzyk
  Na okładce majowego wydania "CKM" pojawi się Ola „Mishon” Kasprzyk - alternatywna modelka i ostra wokalistka, dziewczyna z najpiękniejszymi tatuażami w Polsce... Zobacz zdjęcia!
 • Ola Ciupa w CKM
  Aleksandra Ciupa po raz kolejny udowodniła, że jak przystało na prawdziwą Słowiankę, potrafi używać mowy ciała. Po odważnym występie w teledysku Donatana, Ciupa trafiła na drugą już okładkę magazynu CKM.
 • Monika Goździalska
  Na okładce marcowego numeru magazynu „CKM” pojawi się Monika Goździalska znana m.in. z programu MasterChef. Wewnątrz znajdziecie równie gorące, rozbierane zdjęcia z śliczną celebrytką. Oto przedsmak odważnej sesji zdjęciowej!
 • Ring Girls KSW
  W najnowszym numerze magazynu "CKM" nie lada gratka dla fanów KSW. Trzy „Ring Girls KSW” ( Klaudia Musiał, Justyna Gradek i Dominika Bilska ) – piękne dziewczyny zapowiadające na ringu zmagania zawodników najpopularniejszej w Polsce serii mieszanych sztuk walki – pokazały piękne ciała... Zobacz zdjęcia
 • Karolina Gilon
  W najnowszym numerze magazynu „CKM” pojawią się zdjęcia seksownej Karoliny Gilon. To pierwsza tak odważna sesja gwiazdy serialu „Miłość na bogato”. Zobacz zdjęcia!