• Monika Pietrasińska
  Długie ciemne włosy, pełne usta i niemal identyczne proporcje ciała… Uważane są za najczęściej mylone celebrytki, a "CKM" postanowił to wykorzystać. Na okładce grudniowego wydania pisma i w kalendarzu "CKM" będziemy mogli podziwiać Natalię Siwiec i Monikę Pietrasińską. Łudzące podobieństwo?
 • Natalia Siwiec
  "Natalia Siwiec jest fantastyczna – uroda świetnie komponuje się z charakterem, a i łeb dziewczyna ma na karku. Dlatego postanowiliśmy zrobić jeszcze większy projekt i wyjść poza okładki magazynu!" - piszą redaktorzy "CKM". Już niedługo biuściasta modelka pojawi się w kalendarzu na 2014 roku. Zobacz zdjęcia!
 • Natalia Siwiec
  Po krótkiej przerwie Natalia Siwiec znów pojawiła się na okładce męskiego magazynu. Tym razem największa gwiazda Euro zaprezentowała swoje wdzięki w marcowym numerze CKM. Okładka, na której Siwiec pozuje jedynie w skórzanej obroży i bransoletce, to jedynie przedsmak niezwykle ostrej sesji. Oto zdjęcia!
 • Natalia Siwiec na okładce CKM w 2006 r.
  Metamorfozy, jakim ulega nasz wygląd z biegiem czasu, nie zawsze są korzystne, ale w przypadku Natalii Siwiec, znanej jako Miss Euro 2012, zmiana jest naprawdę godna pochwały. Jeszcze kilka lat temu modelka nie była tak piękna jak dziś. Zobaczcie!