• Jagna Błażejewska
  Gwiazdą styczniowego numeru „CKM” została Jagna Błażejewska. Uroczą 26-latkę na co dzień możemy podziwiać na antenie 4Fun Tv, gdzie prowadzi program „Cool Weekend”. Ostatnio tabloidy rozpisują się o niej, jako o nowej dziewczynie Michała Figurskiego.
 • Monika Pietrasińska
  Długie ciemne włosy, pełne usta i niemal identyczne proporcje ciała… Uważane są za najczęściej mylone celebrytki, a "CKM" postanowił to wykorzystać. Na okładce grudniowego wydania pisma i w kalendarzu "CKM" będziemy mogli podziwiać Natalię Siwiec i Monikę Pietrasińską. Łudzące podobieństwo?
 • Natalia Siwiec
  "Natalia Siwiec jest fantastyczna – uroda świetnie komponuje się z charakterem, a i łeb dziewczyna ma na karku. Dlatego postanowiliśmy zrobić jeszcze większy projekt i wyjść poza okładki magazynu!" - piszą redaktorzy "CKM". Już niedługo biuściasta modelka pojawi się w kalendarzu na 2014 roku. Zobacz zdjęcia!
 • Justyna Pawlicka
  W programie „Top model” została obwołana najgorętszą z uczestniczek, a jej wizerunek uznano nawet za zbyt wyzywający. Nie stanowiło to najmniejszego problemu dla redaktorów „CKM”: "Zbyt seksowna dla "Top Model", w sam raz dla nas".
 • Julia Kamińska znana głównie z roli w serialu "Brzydula", rozebrała się ostatnio dla jednego z męskich magazynów. Jej sesję postanowił skomentować Kuba Wojewódzki.
 • Julia Kamińska
  To chyba najbardziej oczekiwana sesja zdjęciowa tego roku. Aktorka Julia Kamińska postanowiła zrzucić ciuszki dla magazynu "CKM", o czym media informowały już kilka tygodni temu. Oto przedsmak gorących zdjęć ślicznotki!
 • Aleksandra Szwed
  Karierę na szklanym ekranie rozpoczynały w wieku kilku lub kilkunastu lat, dzięki czemu zaskarbiły sobie szczególną sympatię widzów. Przez lata dorastały na oczach całej Polski, aż w końcu stały się pięknymi i zmysłowymi kobietami. Chcąc odciąć się od wizerunku grzecznych dziewczynek, swój seksapil pokazały w rozbieranych sesjach.
 • Ola Wróbel
  Na co dzień jest barmanką w Gdyni, ale dzięki udziałowi w teledysku zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”, usłyszała o niej cała Polska. Mowa o Oli Wróbel, która choć marzyła o rozkładówce w „Playboyu”, już teraz kusi gorącymi zdjęciami w magazynie "CKM".
 • Natalia Siwiec
  Po krótkiej przerwie Natalia Siwiec znów pojawiła się na okładce męskiego magazynu. Tym razem największa gwiazda Euro zaprezentowała swoje wdzięki w marcowym numerze CKM. Okładka, na której Siwiec pozuje jedynie w skórzanej obroży i bransoletce, to jedynie przedsmak niezwykle ostrej sesji. Oto zdjęcia!
 • Agnieszka Włodarczyk
  Magazyn CKM kończy w czerwcu 15 lat, dlatego jego redakcja pokusiła się o przygotowanie podsumowania. Okazuje się, że jedną z największych gwiazd magazynu była Agnieszka Włodarczyk. Numer CKM z sesją aktorki (z 1999 roku) rozszedł się w mgnieniu oka, bijąc wszelkie rekordy popularności.