• Anna Matysiak
  Anna Matysiak, aktorka grająca w serialu „Klan”, pojawiła się na okładce najnowszego numeru pisma „CKM”. Piękna brunetka zdecydowała się odsłonić wszystkie swoje tatuaże podczas rozbieranej sesji zdjęciowej… Zobacz koniecznie!
 • Dominika Wodzianka Zasiewska
  Zadebiutowała w programie Kuby Wojewódzkiego jako seksowna hostessa, która bez skrępowania chwaliła się swoim ponętnym ciałem. Po krótkiej przerwie ponownie pojawiła się na salonach, jednak mało kto ją rozpoznał… Oto jak zmieniła się Dominika Wodzianka!
 • Paula Tumala
  Nowa edycja kalendarza "CKM" jest absolutnie wyjątkowa. W tym roku wydawcy przygotowali go wspólnie z producentem napoju energetycznego. Pozują w nim trzy zjawiskowe polskie dziewczyny: Paula Tumala, Anita Sikorska i Katarzyna Pereg i to one znalazły się również na okładce magazynu. Dla wielu kultowy, wielki kalendarz ścienny na 2016 rok do kupienia tylko z nowym numerem miesięcznika "CKM"!
 • Klaudia Wiśniowska
  Na okładce wrześniowego numeru magazynu "CKM" pojawi się zjawiskowo piękna pogodynka Superstacji, Klaudia Wiśniowska. 23-letnia absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim może pochwalić się tytułem Wicemiss Polski 2012 i Wicemiss Globe 2013.
 • Celia Jaunat
  Od pewnego czasu internauci mogą podziwiać jej urodę na portalach społecznościowych, teraz przyszła pora na męskie magazyny... W nowym numerze CKM-u pojawi się Celia Jaunat - piękna francuska modelka, a prywatnie dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, czołowego piłkarza reprezentacji Polski.
 • Iwona Węgrowska
  Piosenkarka i autorka tekstów, Iwona Węgrowska, skończyła 33 lata. W ciągu 11 lat pracy na scenie przeszła więcej metamorfoz niż niejedna polska celebrytka. Wokalistka zaskoczyła fanów m.in. operacją powiększenia biustu i korekcją ust… Oto, jak się zmieniała!
 • Danielle Sharp
  Na okładce nowego CKM-u pojawi się biuściasta piękność z Londynu. Modelka Danielle Sharp zaliczyła już rozbierane sesje zdjęciowe m.in. w magazynie „Nuts” i „FHM”… Teraz jej fotki trafiły do polskiego magazynu. Zobacz koniecznie!
 • Ola "Mishon" Kasprzyk
  Na okładce majowego wydania "CKM" pojawi się Ola „Mishon” Kasprzyk - alternatywna modelka i ostra wokalistka, dziewczyna z najpiękniejszymi tatuażami w Polsce... Zobacz zdjęcia!
 • Ola Ciupa w CKM
  Aleksandra Ciupa po raz kolejny udowodniła, że jak przystało na prawdziwą Słowiankę, potrafi używać mowy ciała. Po odważnym występie w teledysku Donatana, Ciupa trafiła na drugą już okładkę magazynu CKM.
 • Monika Goździalska
  Na okładce marcowego numeru magazynu „CKM” pojawi się Monika Goździalska znana m.in. z programu MasterChef. Wewnątrz znajdziecie równie gorące, rozbierane zdjęcia z śliczną celebrytką. Oto przedsmak odważnej sesji zdjęciowej!