• Kobieta pijąca sok
  To, czy jesteśmy atrakcyjni dla innych wynika częściowo z naszej diety. Tak twierdzi znany brytyjski psycholog, profesor David Perrett, który odwiedził Wrocław z okazji odbywającej się w tym mieście konferencji Polskiego Towarzystwa Nauk o Człowieku i Ewolucji.
 • Zestresowane kobiety nie podobają się mężczyznom
  Jeśli szukasz partnera, zadbaj o to, by się nie denerwować. Naukowcy dowiedli, że stres odbiera urodę i szanse na miłość, bo zestresowane kobiety nie mają powodzenia u mężczyzn.
 • Kobieta
  Szukasz drugiej, piękniejszej połowy? Znajdziesz ją w sobie… Lewa strona twarzy jest tą bardziej urodziwą - dowiedli naukowcy. Odbierana jest jako ładniejsza i sympatyczniejsza. Teraz wiesz, jak ustawiać się do zdjęć czy w obliczu ukochanej osoby...
 • Nie grzeszą urodą
  Piękno... w tym wypadku to kwestia wyjątkowo delikatna. Zdolni, utalentowani, popularni, bogaci... można o nich powiedzieć wiele tylko nie to, że grzeszą urodą. Ci gwiazdorzy na pewno nie wszystkim się podobają, mimo to świetnie funkcjonują w świecie show-biznesu. Zobacz galerię!
 • Ludzie postrzegani jako atrakcyjni, spotyjają się z większą sympatią otoczenia
  Choć niekiedy mawia się, że piękni ludzie mają trudniej, ponieważ na każdym kroku muszą udowadniać, że wygląd fizyczny to nie jedyny ich atut, naukowcy udowodnili, że to nieprawda. Osoby atrakcyjne fizycznie są lepiej traktowane, spotykają się z większą sympatią otoczenia i łatwiej osiągają to, czego chcą, a taka nierówność zaczyna się już w przedszkolu. Dla tych, którym natura poskąpiła urody mamy jednak dobre wieści. Atrakcyjności fizycznej można się nauczyć.