• Broda
  Piękni mają łatwiej, jednak, aby wzbudzić zainteresowanie kobiety, nie koniecznie trzeba popisywać się urodą Latynosa. Oto 6 sprawdzonych przez naukowców sztuczek, które zwiększą twoją atrakcyjność w oczach płci pięknej!
 • Randka
  Popularnym założeniem jest, że dla mężczyzny w wyborze partnerki najbardziej liczy się jej atrakcyjność fizyczna, natomiast kiedy kobieta szuka mężczyzny, skupia się na jego statusie – pracy, majątku i pozycji społecznej. Jednak badania Richarda Lippa w oparciu o wyniki ankiety internetowej BBC, dowodzą, że ​​istnieje znacznie więcej podobieństw między płciami.
 • Coco Austin z siostrą
  Od chudych brunetek w typie Keiry Knightley czy Angeliny Jolie, faceci wolą blondynki z dużym biustem. Według badań jednego z amerykańskich portali randkowych jedynie 2 procent mężczyzn pociągają szczupłe brunetki.
 • Randka internet
  „Złowić” partnera do flirtu w sieci? To dopiero połowa sukcesu. Pozostaje sprawić, by znajomość ze świata wirtualnego przeniosła się do realnego. Jak to zrobić? Przyjmujemy co najmniej 10 różnych strategii... Co daje największe szanse powodzenia w internetowych romansach? Ofiarowanie partnerowi poczucia, że ma na nas wpływ, a my pod tym wpływem zmieniamy się na lepsze – przekonują nowe badania.
 • Kto ma płacić na randce? To zależy...
  Panowie, jeśli marzycie o spotkaniu z prawdziwą pięknością, przygotujcie się na wydatki. Atrakcyjne kobiety są mniej od szarych myszek skłonne do regulowania rachunku na randce. Dlaczego oczekują, że to partner sięgnie po portfel? Bo uważają, że „są tego warte”. Jak dziś wyglądają nasze finanse podczas romantycznych chwil we dwoje? Przeczytaj.
 • Kobietom podobają się panowie, których nie są pewne
  Dla kobiet bardziej atrakcyjni są ci panowie, których uczuć nie są pewne - informuje pismo "Psychological Science". Może to oznaczać, że aby zauroczyć kobietę wystarczy po prostu udawać niedostępnego.